Hry

EVOLVEO WM430 je nová myš s ambicemi herní myši za dostupnou cenu

Novinkou mezi herními periferiemi značky EVOLVEO je bezdrátová myš s označením WM430. Myš je určena nejen pro běžnou práci s počítačem, ale má ambice i pro uplatnění ve světě počítačových her. Myš je osově souměrná, hodí se tedy pro úchop pravou i levou rukou. Myš se snadno instaluje a automatické párování s 2,4GHz technologií ve spojení se zabudovaným lithiovým akumulátorem 520 mA poskytuje pohodlnou práci bez kabelů a bez starostí s výměnou a nákupem baterií. EVOLVEO WM430 se dobíjí přes micro USB kabel.  Myš pracuje spolehlivě do vzdálenosti 10 metrů.

Citlivost optického sensoru a tedy rozlišení myši lze jednoduše měnit přepínačem v hodnotách 800/1000/1600 DPI. Myš je vybavena šesti tlačítky a rolovacím kolečkem. Tlačítka lze programovat v rámci aplikací. Zvolené spínače tlačítek se vyznačují vysokou odolností a spolehlivostí. 

Vícebarevné podsvícení dělá z bezdrátové myši EVOLVEO WM430 atraktivního společníka při běžné práci s počítačem, nebojí se ale ani nástrah a úskalí počítačových her. Bezdrátová počítačová myš EVOLVEO WM430 se je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 349 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top