IT

Epson uvádí na trh síťový skener

Společnost Epson uvedla na trh vysokorychlostní skener WorkForce DS-790WN formátu A4 s automatickým oboustranným skenováním a síťovým připojením prostřednictvím Wi-Fi a Ethernetu. Tento skener je ideální pro organizace, které chtějí zvýšit efektivitu pracovních postupů s využitím možností skenování bez použití počítače a pokročilých funkcí ověřování uživatelů i úloh. Vylepšená správa systémů Díky pokročilé správě ověřování uživatelů mohou správci systémů omezit konkrétní funkce zařízení a možnosti jeho použití. Dále mohou cíleně určit přístup k síťovým umístěním a předem definovat úlohy a pracovní postupy podle potřeb každého uživatele, nebo mohou plně využít povolení k přístupu pomocí LDAP. Tyto přednastavené „úlohy“ a funkce „Skenovat do“ pomáhají minimalizovat chyby v místě určení a při archivaci, zatímco funkce zpracování obrazu, jako je například vylepšení textu, zajišťují, aby digitální soubory ve vysoké kvalitě věrně zobrazovaly původní dokument. Při použití s aplikací Epson Device Admin mohou správci ovládat celou flotilu zařízení na dálku, což snižuje nutnost fyzického přístupu správců k produktům kvůli jejich údržbě nebo řešení problémů. Epson ScanWay – pro skenování bez počítače Skutečné skenování bez použití počítače s využitím aplikace Epson ScanWay umožňuje uživatelům skenovat přímo do síťových složek, cloudových složek, e-mailových adres nebo paměťových zařízení USB bez nutnosti připojení k počítači, což zvyšuje efektivitu uživatelů a snižuje nároky na hardware. Velký, 10,9cm barevný dotykový displej, který lze snadno přizpůsobit, umožňuje přehledný a jednoduchý výběr operací a směřování úloh. Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist ve společnosti Epson Europe CZ & SK, říká: „Tento špičkový skener dokumentů dokáže pracovat vysokou rychlostí bez připojení k počítači a nabízí snadný způsob snímání, ukládání a sdílení dokumentů mezi týmy, odděleními nebo pracovišti, což eliminuje potřebu pořizovat více fyzických kopií dokumentů a riziko jejich nesprávného umístění nebo ztráty. Efektivita a snižování nákladů jsou pro mnoho organizací klíčovými výzvami, stejně jako schopnost digitalizovat procesy a zabezpečit data v rámci pracovního procesu. Naše řešení pro skenování jsou navržena tak, aby tyto výzvy řešila, a nabízejí bezpečný a snadný způsob digitalizace dokumentů či ukládání vysoce kvalitních a přesných kopií do digitálního workflow. Tento přístup může organizacím pomoci chránit data, snížit riziko jejich zneužití nebo ztráty a snížit náklady spojené se správou dokumentů.“ Mezi další vlastnosti zařízení WorkForce DS-790WN patří:
  • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet a USB 3.0 konektivita
  • 50 samostatných uživatelských účtů na zařízení a neomezený počet účtů prostřednictvím LDAP
  • 10.9cm barevný dotykový display
  • Samostatné skenování bez počítače s využitím aplikace Epson ScanWay přes Wi-Fi a Ethernet
  • Rychlost automatického oboustranného skenování až 45 stran za minutu / až 90 stran za minutu při rozlišení 300 dpi (barevně i černobíle)
  • Pracovní cyklus 7 000 stran za den
  • Technologie ochrany papíru, která zabraňuje náhodnému poškození dokumentu v důsledku jeho vychýlení, špatného zarovnání nebo zaseknutí
  • Vylepšení textu pro vysokou kvalitu skenů, lepší čitelnost a zpracování OCR

Nejpopulárnější

To Top