Video

Epson představuje digitální signálový projektor s jasem 3 600 lumenů a rozlišením WUXGA

Společnost Epson uvedla signálový projektor EB-U50, který představuje rozšíření stávající řady v tomto sektoru. Má nízké celkové náklady na vlastnictví a díky svému prostorově přívětivému a nenápadnému designu se stane přirozenou součástí prostoru, aniž by rušil návštěvníky svou technologií.

Tento projektor upoutá pozornost publika osvětlením a projekcí prakticky na každý povrch. Je ideálním řešením do výloh, předváděcích místností, pro dynamický nebo experimentální obsah digitálního umění, obchodní značení, jako dekorace, ke vzdělávacím účelům nebo na firemní prezentace.

EB-U50 nabízí flexibilní upevnění a projekci z různých úhlů. Lze ho připnout na kolejnici s osvětlením, upevnit ke stropu nebo postavit na podlahu. Projektorem EB-U50 je možné otáčet nejen horizontálně v úhlu 360 stupňů a vertikálně v úhlu 30 stupňů, ale navíc ho lze také naklánět tak, aby promítal na výšku.

Michal Holovský, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK, říká: „Projektor EB-U50 je skvělým přírůstkem do naší řady laserových signálních projektorů. Jeho čistý, bílý, nenápadný design bez ostrých hran je stylový a zároveň praktický. Díky své všestrannosti a spolehlivosti poskytuje projektor EB-U50 uživateli mnoho možností připevnění. Stačí ho namontovat a pak už se o něj nemusíte starat.“

Projektor je vybaven softwarem Epson Projector Content Manager, se kterým projektor snadno nastavíte i bez pomoci odborníka. Přehrávání funguje bez použití počítače (se zabudovanou Wi-Fi), přes USB disk a lze ho změnit dálkovým ovládáním. Projektor EB-U50 obsahuje také funkce pro projekci z více počítačů umožňující překrývání obrysů hran, zobrazování škálovaných snímků, úpravu více promítaných snímků a synchronizaci přehrávání.

Nejpopulárnější

To Top