Domov

Chytré WiFi vypínače EVOLVEO Single Switch a Dual Switch lze ovládat i hlasem nebo mobilní aplikací

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku produktů pro chytrý digitální domov o chytré vypínače. EVOLVEO WiFi Single Switch a Dual Switch jsou vypínače, které mají flexibilní ovládání pomocí hlasových příkazů, mobilní aplikace a samozřejmě i prostého stisknutí. Jsou kompatibilní s aplikacemi Smart Life, Tuya, SmartThings, IFTTT a podporují hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Instalace je snadná. Vypínače jsou zcela kompatibilní se standardními elektroinstalačními krabicemi, a navíc splňují normy IP44, jsou tedy vhodné nejen pro instalaci v interiéru, ale lze je použít i venku. Režim náhodného zapínání a vypínání napomůže ochránit nemovitost před případnými zloději.

Chytré vypínače EVOLVEO WiFi Single Switch a Dual Switch nabízejí jednoduché a energeticky úsporné řešení pro ovládání osvětlení v domácnosti. Propojení s aplikacemi Tuya, Smart Life, Samsung SmartThings nebo IFTTT prostřednictvím WiFi umožňuje pohodlné ovládání osvětlení přímo z chytrého telefonu (iOS nebo Android). Plná kontrola nad osvětlením kdykoliv a odkudkoliv přináší značnou úsporu energie a zvyšuje celkový komfort. Mezi funkce, které podporují úsporu energie, patří mimo jiné i automatického vypnutí osvětlení ve zvolené době po zapnutí.

EVOLVEO WiFi Single Switch a Dual Switch nabízejí široké možnosti flexibilního způsoby ovládání podle preferencí uživatele a aktuální situace. Světla lze zapínat a vypínat prostřednictvím tlačítek přímo na vypínači, pohodlně pomocí mobilní aplikace nebo jednoduše hlasovými příkazy.

Aplikace Smart Life, kterou chytré vypínače EVOLVEO WiFi Single Switch a Dual Switch podporují, poskytuje rozsáhlé možnosti pro plné ovládání osvětlení v domácnosti. Chytrým vypínačem EVOLVEO lze zapínat a vypínat osvětlení jedním kliknutím, nastavit časovač pro automatické vypnutí osvětlení, plánovat zapínání a vypínání dle potřeb nebo využít funkci cirkulace pro opakované zapínání a vypínání v konkrétní čas a den v týdnu. Aplikace mimo jiné nabízí i funkci sdílení mezi přáteli, která umožní sdílet přístup k ovládání světel či jiných zařízení s rodinnými příslušníky či vybranými osobami. Pro zabezpečení domova je k dispozici ochrana proti zlodějům, která umožňuje nastavit náhodné zapínání a vypínání osvětlení.

Díky svému vysoce odolnému designu a třídě ochrany IP44 jsou chytré vypínače EVOLVEO WiFi Single Switch a Dual Switch ideální volbou pro instalaci jak v interiéru, tak v exteriéru domova. Bez ohledu na to, zda jsou tyto chytré vypínače naistalovány v obývacím pokoji, na terase nebo v garáži, vždy je na tyto produkty z nabídky řešení EVOLVEO pro digitální domov spolehnutí.

Chytré vypínače EVOLVEO WiFi Single Switch a Dual Switch jsou vyrobeny z materiálu V0 třídy PC, který zpomaluje hoření a zvyšuje odolnost vypínače vůči požáru. Chytré vypínače EVOLVEO WiFi Single Switch a Dual Switch vyžadují připojení k nulovému vodiči, aby byl provoz vypínačů bezpečný a spolehlivý.

Nejpopulárnější

To Top