IT

Canon představuje novou verzi programu PosterArtist

Společnost Canon Europe dnes představuje novou webovou verzi aplikace „PosterArtist“, která zjednodušuje navrhování a tisk plakátů přímo ve firmách. K zahájení tvorby plakátů stačí kompatibilní tiskárna Canon a přístup na web PosterArtist, kde je k dispozici široká škála šablon, obrázků, písem a ikon.

„Tištěné plakáty zůstávají jedním z nejefektivnějších způsobů budování povědomí o produktu, službě nebo akci. Ať už se jedná o kampaň na významném prodejním místě, místní farmářský trh nebo komunitní akci, webová verze PosterArtist umožňuje našim zákazníkům vytvářet úžasné propagační aplikace, dává prostor kreativitě a zvyšuje hodnotu jejich tiskových zařízení,“ říká Hiro Imamura, viceprezident pro marketing a inovace divize digitálního tisku a řešení společnosti Canon Europe

Tato bezplatná webová aplikace je kompatibilní s celou řadou zařízení Canon – od velkoformátových tiskáren řady imagePROGRAF a produkčních tiskových strojů imagePRESS přes multifunkční zařízení řady imageRUNNER, univerzální modely i-SENSYS až po domácí a malé kancelářské tiskárny řad PIXMA a MAXIFY.

„Až dosud museli zákazníci, kteří chtěli vyrábět plakáty, obvykle investovat do složitých návrhářských sad a strávit značný čas zjišťováním, jak je správně používat. Nyní může díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní PosterArtist vytvářet působivé plakáty, letáky a bannery každý zákazník společnosti Canon – od profesionálního výrobce grafiky až po domácího uživatele – bez ohledu na úroveň svých designérských znalostí. Protože je software přístupný odkudkoli, mají soukromí i firemní uživatelé naprostou svobodu v tom, jak si aplikace pro tvorbu plakátů v souladu s dnešními proměnlivými způsoby práce přizpůsobí,“ dodává Imamura.

Rychlé a snadné vytváření originálních plakátů

Nová webová verze programu PosterArtist provede uživatele fázemi návrhu a tisku plakátu od začátku až do konce. Pro ty, kteří již mají jasnou představu o tom, co by chtěli navrhnout, je jednoduché vybrat z nabídky návrhů aplikace „Plakát“, „Leták“ nebo „Banner“. Ti, kteří již mají v hlavě jasný záměr, mohou „Vybrat téma“, například „Maloobchod/Distribuce“ nebo „Prodej“. Možnost „Automatický návrh“ pomáhá vytvářet plakáty, letáky a bannery od nuly. Výběrem kategorie, například „Potraviny a nápoje“, lze vygenerovat několik variant návrhu.

Program PosterArtist nabízí přístup k milionům bezplatných fotografií, které poskytují knihovny snímků Pexels, Pixabay a Unsplash a díky nimž mohou uživatelé své návrhy přizpůsobit tak, aby vyhovovaly různým odvětvím – od maloobchodu a distribuce až po gastronomii, ubytovací služby a vzdělávání.Případně lze importovat a použít i vlastní obrázek.

Zlaté a stříbrné reliéfní efekty a fluorescenční inkoust

Díky nově vyvinuté technologii zpracování obrazu, která je kompatibilní s řadou zařízení Canon, lze použít reliéfní efekty ve zlaté a stříbrné barvě k zvýraznění designu. Uživatelé tiskáren Canon imagePROGRAF řady GP mohou dodat svým plakátům větší výraznost a působivost pomocí fluorescenčního inkoustu. Lze také zvolit tři různé úrovně sytosti a upravit tak jas tištěného výstupu nebo zvýraznit text, tvary, obrázky a pozadí růžovou nebo oranžovou barvou pomocí fluorescenčního růžového inkoustu.

Nejpopulárnější

To Top