Video

BenQ představuje na veletrhu Gamescom tři nové herní monitory a projektor X3000i pyšnící se oceněním EISA

BenQ představuje na veletrhu Gamescom 2022 nové herní monitory MOBIUZ, nejnovější přírůstky v portfoliu značky ZOWIE by BenQ určené pro eSport a herní projektor, který získal ocenění EISA.

Ve dnech 24. až 28. srpna 2022 v německém Kolíně nad Rýnem mají návštěvníci BenQ stánku možnost seznámit se s novými monitory určenými pro všechny hráče. Tento ročník veletrhu Gamescom je výjimečný také tím, že se bude konat jak v klasické podobě, tak i v online prostředí.

„V BenQ neustále usilujeme o to, abychom hráčům nabízeli dokonalé audiovizuální zážitky a chytrá řešení využívající umělé inteligence. Jen tímto způsobem můžeme hráčům pomáhat dosahovat dalších výkonnostních úrovní,“ říká Steve Chu, prezident BenQ Europe, a dodává: „Naším cílem je zajišťovat prémiové zážitky pro každého hráče a proto pro nás bylo dalším přirozeným krokem posunout hranice a přinést zákazníkům nejnovější zobrazovací technologie, které změní jejich pohled na virtuální prostředí.“

„Gamescom je perfektním místem pro představení naší nejnovější generace herních monitorů, protože se jedná o jednu z nejvýznamnějších herních akcí na světě. Těšíme se, až si během těchto dnů všichni návštěvníci našeho stánku poprvé vyzkouší naše nové monitory,“ uzavírá Chu.

Nová produktová řada v portfoliu MOBIUZ zahrnuje modely EX480UZ, EX270QM a EX270M.

BenQ MOBIUZ EX480UZ

Jedná se o první herní monitor BenQ s OLED panelem prezentující se 4K rozlišením na 48palcové úhlopříčce, 10bitovými barvami, podporou True Black HDR 400, obnovovací frekvencí 120 Hz a ultra rychlou odezvou 0,1 ms. Nový model je vybaven technologií FreeSync Premium a BenQ HDRi.

K dispozici jsou také KVM Switch, ovladač pro snadné přepínání mezi režimy a celkové jednoduché nastavení, přednastavené úrovně jasu a treVolo reproduktory.

BenQ MOBIUZ EX270M a EX270QM

První herní monitory MOBIUZ, které nabízí vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz a rychlou odezvu 1 ms GTG, tedy ideální specifikace pro hraní FPS her.

Model EX270M vlastní 27palcový Full HD IPS panel a zvukový systém treVolo v konfiguraci 2.1 reprezentující dva reproduktory a 5W subwoofer.

Model EX270QM nabízí 27palcový QHD IPS panel s certifikací VESA HDR600. Dostupné připojení HDMI 2.1 zajišťuje kompatibilitu s variabilní obnovovací frekvencí (VRR) pro nejnovější generaci herních konzolí a tedy i plynulý přenos obrazu.

Oba produkty jsou vybaveny dálkovým ovladačem, nastavením jasu v několika úrovních a možností přednastavit si jednotlivé režimy zobrazení.

Nejpopulárnější

To Top