Hry

ASUS odstartoval celosvětovou soutěž o herní hardware ze své produktové řady TUF Gaming

ASUS zahájil celosvětovou soutěž #GetTUFGameTough o herní hardware, která dává účastníkům šanci vyhrát jeden z 11 produktů TUF Gaming nebo procesor Intel Core i9-13900K.

Chcete-li se zúčastnit, stačí postupovat podle pokynů na webových stránkách soutěže https://asus.click/tuf-gaming-campaign-pr a odeslat soutěžní příspěvek.

Bohatá nabídka cen

Účastníci soutěže mohou vyhrát třeba nedávno uvedenou základní desku TUF Gaming Z790-Plus WiFi. Díky vylepšenému napájení je určena pro nejnovější procesory Intel Core 13. generace. Může se pochlubit 8+8 napájecími konektory ProCool II a jejích 16+1 napájecích fází DrMOS – v porovnání s uspořádáním 14+1 u desek TUF Gaming Z690 – zvyšuje schopnost VRM poskytovat stabilní napájení. Současně se deska ani v zátěži nezahřívá.

Deska TUF Gaming Z790-Plus WiFi je vybavena tlačítkem ASUS PCIe Slot Q-Release, které usnadňuje vyjmutí grafické karty, a to i v případě, že se jedná o kartu s masivním chladičem a mohutným backplate. AEMP II usnadňuje optimalizaci modulů DDR5, což přináší výjimečný výkon – stačí pár kliknutí v systému BIOS, aby se aktivoval profil paměti, a uživatelé pak mají k dispozici stabilní rychlost paměti RAM, která je až o 37,5 % vyšší, než u základní specifikace DDR5.

Slot PCIe 5.0 x16 dává uživatelům přístup k nejrychlejším grafickým kartám současnosti. Čtyři integrované sloty M.2, z toho tři pro PCIe 4.0, usnadňují budování obrovské a rychlé herní knihovny. O síťové připojení se stará řadič Intel Ethernet 2,5 Gb/s. Podpora Intel WiFi 6E umožňuje uživatelům ve vybraných regionech připojit se ke kompatibilnímu routeru přes pásmo 6 GHz. Sada USB portů, včetně rychlého portu USB 3.2 Gen 2×2 Type-C na zadním I/O panelu, umožňuje připojení oblíbených herních periferií.

Mezi další ceny, o které můžete soutěžit, patří základní desky TUF Gaming Z790-Plus WiFi D4 a TUF Gaming B760-Plus WiFi D4, grafické karty TUF Gaming GeForce RTX™ 4070 Ti 12GB a TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12GB OC Edition, AIO chladič TUF Gaming LC 240 ARGB, zdroj TUF Gaming 1000W Gold, monitor TUF Gaming VG28UQL1A, skříň TUF Gaming GT502, bezdrátový headset TUF Gaming H1 nebo myš TUF Gaming M3 Gen II.

Soutěž probíhá od 16. března do 27. dubna 2023. Přihlaste se a zjistěte více o herní řadě TUF Gaming na adrese https://asus.click/tuf-gaming-campaign-pr. Podrobnosti naleznete na webových stránkách soutěže.

Propagace řady TUF Gaming v Česku a na Slovensku

Od 16. března do 27. dubna 2023 probíhá lokální cashback na produkty TUF Gaming v Česku a na Slovensku. Více informací o aktuální promoakci najdete na adrese https://promotion.asus.com/cs/cz/23q2-tuf-gaming-cashback.

Nejpopulárnější

To Top