Hry

Asijsko-pacifické finále Acer Predator League 2019

Od 15. do 17. února 2019 bude Acer hostovat druhý asijsko-pacifický turnaj v esportech Asia Pacific Predator League 2019, a to v národním stadionu v Bangkoku, Nimibutr Sport Building. Všech vybraných 26 esport týmů napříč asijským Tichomořím bude soupeřit o ceny v celkové hodnotě 8 milionů bahtů (250 000 $) pro velké finále.

Sportovci budou uvítáni zvláštním zahajovacím ceremoniálem v podobě minikoncertu populární thajské skupiny idolů BNK48 a podmanivými zážitky s herními prvky Acer Predator včetně Predator Thronos a Predator Simulator Mobile. Fanoušci a diváci se také mohou pokochat skvělými výtvory case moddingu od thajského mistra modderů, který proměnil produkty Predator ve své vlastní výtvory. Oblast bude poskytovat různé zážitky navržené tak, aby se hráči cítili do obou soutěžních her PUBG a DOTA2 skutečně ponořeni.

„Asijsko-pacifický turnaj Predator League 2019 podporuje esporty poháněný průmysl v oblasti počítačových her a povzbuzuje hráče k posílení jejich kompetencí tím, že si mohou vychutnat syrový výkon herních stolních počítačů Predator,“ řekl Andrew Hou, prezident Pan Asia Pacific Regional Operations společnosti Acer. „Motivovaní a inspirovaní, tito špičkoví sportovci z oblasti Asie a Tichomoří předvedou ze svých nadání maximum, protože se soutěží o vítězství ve hrách PUBG a DOTA2.“

Kromě her asijsko-pacifického utkání Predator League 2019 streamovaných uvnitř stadionu či minikoncertu skupiny BNK48, si fanoušci esportů vychutnají hry a souboje z aktivit, jako je pořizování snímků s cosplayery a rozpracovávání designu videoher. Hráči, kteří se akce zúčastní, si budou moci pochutnat na jídle z celé plejády jídelních vozíků.

Fanoušci získají nejnovější informace a mohou sledovat živé streamování asijsko-pacifického utkání Predator League 2019 na Facebooku: Predator League 2019 a na webových stránkách www.predator-league.com.

Nejpopulárnější

To Top