Domov

Acer získal 12 ocenění iF Design 2018 Award

Acer získal 12 ocenění iF Design Awards 2018 jako uznání za vynikající design. Herní zařízení Predator, software a design obalů vedly k šesti oceněním – šlo o stolní počítač Predator Orion 9000, notebook Predator Triton 700, monitor Predator X27, monitor Predator X34P, stejně jako o software PredatorSense™ a design obalů Predator Gaming Gadget. Mezi další vítěze ocenění patří notebook Acer Swift 7, all-in-one stolní počítač Aspire S 24, herní monitory VG0, kamery Holo360 a Vision360 a tracker domácích mazlíčků Pawbo Wagtag.

Herní stolní počítač Predator Orion 9000

Počítače Predator Orion 9000 se mohou pochlubit černostříbrným exteriérem připomínajícím kosmickou loď s přizpůsobitelným RGB osvětlením po stranách předního panelu. Masivní boční okno odhaluje nápadný a výkonný interiér, který je navíc chráněn před elektromagnetickým rušením (EMI), a to navzdory velikosti průzoru.

Herní notebook Predator Triton 700

Štíhlé hliníkové tělo s tloušťkou 18,9 mm a hmotností 2,6 kg je vybaveno 15,6″ Full HD IPS displejem a špičkovými výpočetními technologiemi pro správnou rovnováhu mezi velikostí a výkonem bez obětování teplot, funkcí nebo tuhosti těla. Nenápadně černé šasi má minimalistický design s přímými konturami a úhlovými předními rohy.

Herní monitor Predator X27

Monitor Predator X27 zobrazuje neuvěřitelně živý obraz bez rozmazání, a to díky vysokému rozlišení 4K (3 840 × 2 160 px) při obnovovací frekvenci 144 Hz, rychlé 4ms odezvě a špičkovému jasu 1 000 nitů s technologií HDR (High Dynamic Range). Diamantem opracovaný a řezaný celokovový stojan je navržen tak, aby byl velmi robustní a poskytl tak stabilitu a pohodlné používání při nastavení sklonu, výšky i otočení.

Herní monitor Predator X34P

Hráči si budou moci s monitorem řady Predator X34 vychutnat kompletní výhled, a to díky jeho zakřivené (1900R) panoramatické obrazovce a konstrukci ZeroFrame™, která zbavuje zobrazovací plochu objemného rámečku pro lepší viditelnost obrazovky a méně rušivé hranice. Hráči, ať už malí nebo velcí, snadno najdou ideální polohu díky ergonomické konstrukci tohoto monitoru umožňující jeho náklon, otočení i výškové nastavení.

PredatorSense

Software PredatorSense hráčům umožňuje řídit a optimalizovat zařízení Predator z jediného centrálního rozhraní včetně využití CPU a GPU a přizpůsobit jejich systém optimálním herním výkonům – například definovat klávesové zkratky, iniciovat přetaktování, stejně jako nastavit podsvícení klávesnice i zvýraznění a měnit rychlost otáček ventilátoru.

Balení Predator Gaming Gadget

Produkty Predator Gadget využívají pro balení šestihrannou strukturu. Tento přístup je v souladu s podstatou značky Predator a dále přináší konzistenci, sofistikovanost a výraz značky. Kromě estetiky a ochrany produktu jsou některá balení vybavena přidanou funkcionalitou – například balení headsetu Predator Galea 500 může být použito jako náhlavní souprava.

Acer Swift 7

Nový Swift 7 s tloušťkou pouhých 8,98 mm je neustále připojený počítač k internetu vybavený Windows 10 a navržený pro maximální mobilitu. Unikátní štíhlá konstrukce notebooku Acer Swift 7 je jen začátkem z nabízené funkcionality. Rychlé vestavěné Intel® XMM™ 4G LTE připojení umožňuje neustálou produktivitu a připojení k síti, což ocení obzvláště profesionálové, kteří chtějí eliminovat únavné problémy s bezdrátovým připojením na cestách, aby se mohli soustředit na daný úkol.

Acer Aspire S 24

All-in-one stolní počítač Aspire S 24 je nejtenčím AiO od Aceru všech dob – monitor má z profilu tloušťku pouhých 5,97 mm. Bezokrajový displej s černým a matně zlatým schématem zajišťuje, že se toto zařízení stane ústředním bodem každého domova a dodá mu nádech funkcionalistické elegance a luxusu.

Herní monitory Acer VG0

Acer VG0 jsou základními herními monitory, které nedělají kompromisy v přesnosti barev. Monitory řady VG0 vybavené technologií IPS poskytují vysokou přenosnost barev a to nejlepší pro práci i hraní her. Podporují obnovovací frekvenci až 144 Hz a technologii Visual Response Boost technology (VRB), která dosahuje efektu 1 ms MPRT pro jasný nerozmazaný obraz.

360° kamery a tracker domácích mazlíčků Acer

Kamera Acer Holo360 kombinuje výkon pro spojování videí v reálném čase, integrované LTE připojení a 3″ dotykový displej pro snadné ovládání a poskytuje tak řešení vše v jednom pro živý přenos 360° videí. Acer Vision360 je kamera do automobilu, která zachycuje 360° video, aby bylo zajištěno, že při dopravní nehodě nebude nic chybět. Tracker Pawbo Wagtag umožňuje sledování domácích mazlíčků v reálném čase jak uvnitř, tak i venku a může se pochlubit jedinečnými funkcemi, jako je detekce štěkání.

 

Udělování ocenění iF Design Award je organizováno nejstarší nezávislou projekční organizací na světě, iF International Forum Design GmbH sídlící v Hannoveru. 63členná porota složená z nezávislých odborníků z celého světa posuzovala více než 6 400 příspěvků z 54 zemí soupeřících o získání pečetě kvality.

 

Nejpopulárnější

To Top