Hry

Acer s novým konvertibilním modelem Predator Triton 900 přináší novou podobu herního notebooku

Společnost Acer představila dva nové herní notebooky s Windows 10, 17,3″ výkonný notebook Predator Triton 900 s tenkou konstrukcí a konvertibilním 4K displejem a Predator Triton 500 — 15,6″ celokovový herní výkonný stroj s tloušťkou pouhých 17,9 mm. Oba tyto herní notebooky se mohou pochlubit kombinací funkcionalistického designu a výkonných vnitřních komponent, které se vyrovnají stolním počítačům.

„S novými návrhy, které nabízejí větší možnosti využití při současném navýšení výkonu, měníme limity toho, co je možné s herními notebooky dělat,“ řekl Jerry Hou, generální ředitel divize Consumer Notebooks, IT Products Business, společnost Acer. „Jedinečná převrátitelná obrazovka notebooku Predator Triton 900 přináší více herních scénářů a lepší ergonomii, zatímco Triton 500 pro hráče na cestách nabízí vynikající herní výkon ve štíhlejším celokovovém těle.

„Jsme nadšeni, že naše nová grafická karta GeForce RTX 2080 GPU pomáhá společnosti Acer objevovat nové dimenze herních zážitků na noteboocích,“ řekl Kaustubh Sanghani, generální ředitel divize GeForce OEM ve společnosti NVIDIA. „Díky pokrokovým technologiím, jako je ray tracing v reálném čase a GDDR6, ultrarychlé grafické paměti nové generace, si mohou hráči s důvěrou zvolit Predator Triton 900 jako robustní funkcemi nabitou herní platformu.“

„Procesory Intel Core H osmé generace jsou navrženy k tomu, aby byly komplexní platformou kombinující špičkový výpočetní výkon s technologiemi, které jsou pro vysoce kvalitní hraní a tvorbu obsahu stále více klíčové,“ řekl Chris Walker, viceprezident divize Client Computing ve společnosti Intel. „Procesorový výkon je klíčem k co nejlepším herním zážitkům a nové herní notebooky Predator Triton kombinují tento výkon a robustní platformu s inovativními návrhy.“

Predator Triton 900 i 500 těží z pokročilého chladicího systému od společnosti Acer, který zahrnuje kovové ventilátory AeroBlade™ 3D čtvrté generace, které zvyšují proudění vzduchu o 45 %, a technologii Coolboost™, která udržuje notebooky studené i během delších herních sezení či při hraní náročných AAA titulů.

Predator Triton 900 — konvertibilní herní notebook

Predator Triton 900 je herní notebook s inovativní konstrukcí i novými designovými prvky. Může se pochlubit CNC strojem obráběnými panty Ezel Aero Hinge™, které převrací, rozšiřují nebo sklání 17,3″ displej. Uživatelé mohou přecházet mezi čtyřmi režimy použití: režimem Display pro sdílení obrazovky s přáteli v průběhu herních sezení, režimem Ezel pro hraní her na dotykovém displeji, režimem Notebook pro tradiční herní scénáře a režimem Stojan — efektivní proměnu Tritonu 900 v tablet pro hraní her či používání tvůrčích nástrojů. Skleněný trackpad je u Tritonu 900 umístěn vedle klávesnice, aby bylo možné pro hraní využít klávesnici a trackpad současně. Triton 900 je také neuvěřitelně tenký, a to pouhých 23,75 mm.

Díky nové grafické kartě NVIDIA® GeForce RTX™ 2080 a 4K IPS[i] displeji s technologií NVIDIA G-SYNC™ se mohou u notebooku Predator Triton 900 hráči spolehnout na hraní bez kompromisů a prvotřídní herní zážitky. Díky až šestijádrovému procesoru Intel® Core™ i7 osmé generace s vysokým výkonem, NVMe PCIe SSD disků v režimu RAID 0 a až 32 GB paměti DDR4 si mohou hráči vychutnat i ty nejnáročnější hry a očekávat zcela plynulé hraní bez trhání. Notebook je vybaven bezdrátovým Xbox přijímačem, který uživatelům umožňuje hrát jejich oblíbené počítačové hry ve Windows 10 pomocí Xbox ovladače. Pro komplexní zážitky se může notebook pochlubit i audiem od Waves. Waves Maxx™ přináší špičkovou kvalitu zvuku a díky Waves Nx™ se sledováním polohy hlavy si můžete vychutnat hyperrealistické 3D zvukové zážitky.

Predator Triton 500 — Tenčí a zlověstnější

Predator Triton 500 je výkonný 15,6″ Full HD herní notebook se zmenšenou tloušťkou na pouhých 17,9 mm a hmotností jen 2,1 kg. Má odolné celokovové tělo a úzké rámečky okolo displeje s šířkou pouhých 6,3 mm, díky čemuž dosahuje poměr velikosti obrazovky k tělu impozantních 81 %. Triton 500 se snadno vejde do batohu či kufříku, ale jakmile jej vytáhnete a zapnete, stane se herní mašinou. A díky až osmihodinové výdrži na baterii mohou uživatelé hrát své oblíbené tituly na cestách nebo mimo domov.

Predator Triton 500 je osazen grafikami až NVIDIA GeForce RTX 2080 s Max-Q designem, až procesory Intel Core i7 osmé generace, NVMe PCIe SSD disky v režimu RAID 0 a až 32 GB paměti DDR4. Jeho grafické jádro je přetaktovatelné a připravené na VR a umožňuje tak hráčům vychutnat si VR zážitky a špičkové hraní nejnovějších her. 15,6″ IPS displej s jasem 300 nitů přivádí hry k životu díky obnovovací frekvenci obrazu až 144 Hz a 3ms době odezvy. Technologie NVIDIA G-SYNC[ii] se stará o absolutně plynulý obraz svištící na obrazovce během hraní či sledování filmů.

Ovládání prostřednictvím smartphonu

Mobilní aplikace PredatorSense[iii], která bude k dispozici v průběhu tohoto roku, umožňuje ovládání počítače Predator ze smartphonu. Aplikace dokáže ovládat nastavení přetaktování, rychlost ventilátorů, osvětlení či režimy zvuku. Uživatelé se mohou podívat na aktivní světelné profily přednastavené v počítači nebo světelné profily na dálku přepínat. Navíc zde mohou uživatelé vidět i nastavit přizpůsobitelné sady maker pro klávesové zkratky.

Triton 900 také přichází s podporou Predator RGB Assault, aplikace pro hráče League of Legends, která zobrazuje předdefinované světelné efekty klávesnice, zatímco šampioni předvádí své schopnosti. Uživatelé si mohou nastavit světelné efekty pro každou ze schopností svého šampiona.

[i] Všechny značky a názvy produktů uvedené v tomto dokumentu jsou ochrannými známkami příslušných společností a využívají se pouze k popisu nebo identifikaci produktů
[ii] Pro modely osazené grafikou NVIDIA GeForce RTX 2080 s Max-Q designem
[iii] Odhaduje se, že bude verze pro Android k dispozici v 1. čtvrtletí 2019 a verze pro iOS ve 2. čtvrtletí 2019

Nejpopulárnější

To Top