IT

Acer rozšiřuje svou nabídku herních produktů Predator o tři nové HDR monitory

Společnost Acer rozšířila svou řadu herních monitorů Predator o tři nové modely s certifikátem VESA DisplayHDR™: Predator CG437K S, Predator X38 S a Predator X28. Tyto nové monitory se zaměřují na různé mezery na trhu tím, že nabízejí něco, co nadchne širokou škálu hráčů, ať už jde o víkendového válečníka nebo zkušeného profesionála.

Predator CG437K S

Predator CG437K S je obří 42,5″ herní monitor kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC™ a UHD (3 840 × 2 160 px) panelem. Snaží se hráčům poskytnout co největší flexibilitu a obsahuje dvojici portů HDMI 2.1, které podporují nejnovější herní konzole[[i]] a umožňují zobrazení 4K obrazu při obnovovací frekvenci 144 Hz a VRR pomocí jediného kabelu. USB rozbočovač nabízí port USB-B, dvojici portů USB 2.0 i USB 3.0 pro připojení celé řady periferií a pro jistotu i port USB-C (PD30W). Vestavěný KVM přepínač navíc usnadňuje život těm, kteří přechází mezi více počítači. Jakmile uživatelé vše nastaví, obnovovací frekvence 144 Hz a doba odezvy 1 ms VRB mu na monitoru zajistí uspokojivé hraní.

Certifikace VESA DisplayHDR™ 1000 monitoru zajišťuje, že hry vypadají skvěle, což potěší herní nadšence, a záběry vypadají věrně, což je důležité pro tvůrce obsahu. Vynikající místní stmívání, špičkový jas 1 000 nitů a vysoký kontrast, to vše pomáhá oživit všechny detaily, zatímco přesnost barev s odchylkou Delta E<1 a 90% pokrytí barevného gamutu DCI-P3 monitoru zajišťují velmi přesné zobrazení barev. Nechybí ani kompatibilita s NVIDIA G-SYNC, která udržuje monitor a grafiku v souladu, což umožňuje plynulé hraní bez zasekávání a zadrhávání.

Monitor Predator CG437K S je vybaven RGB světelnými proužky, které lze synchronizovat s hudbou a multimédii. Je také vybaven řadou promyšlených technologií, které umožňují monitoru přizpůsobit se prostředí každého uživatele: Acer ColorSense upravuje teplotu barev na obrazovce tak, aby odpovídala prostředí, Acer LightSense detekuje okolní osvětlení a podle toho upravuje nastavení jasu monitoru a Acer ProxiSense automaticky probouzí monitor, když jsou uživatelé poblíž, nebo jej ztlumuje, když nejsou.

Predator X38 S

Predator X38 S je zakřivený monitor s rozlišením UWQHD+ (3 840 × 1 600 px) a poloměrem zakřivení 2300R, který se může pochlubit širokým barevným gamutem pokrývajícím z 98 % barevný prostor DCI-P3, barevnou odchylkou Delta E<2 a certifikací VESA DisplayHDR™ 600, což jsou vlastnosti, které umožňují dosáhnout úchvatně realistického obrazu. Jasné scény září, zatímco tmavé si zachovávají syté odstíny černé, díky čemuž vyniknou drobné detaily a skrytí nepřátelé, i když budou zahaleni ve stínech. Obnovovací frekvence 175 Hz (po přetaktování) a doba odezvy pouhých 0,3 ms z šedé do šedé umožňují hráčům vrhnout se přímo do akce bez obav z výskytu duchů na obrazovce, zatímco 37,5″ Agile-Splendor IPS panel zajišťuje, že vše vypadá skvěle i z širokých pozorovacích úhlů.

Herní režim Predator[[ii]] hráčům nabízí osm přednastavených (přizpůsobitelných) režimů zobrazení pro různé žánry obsahu, zatímco technologie Acer LightSense a Acer ColorSense automaticky upravují jas a teplotu barev obrazovky v závislosti na okolním prostředí. Režim NVIDIA G-SYNC Esports je přednastavení displeje určené pro kompetitivní hraní, které zajišťuje nejnižší možnou latenci vypnutím proměnného podsvícení a usnadňuje rozeznávání objektů v tmavých oblastech zvýšením úrovně černé a jemným vyladěním gamma úrovní.

Predator X38 S je také vybaven revolučním nástrojem NVIDIA Reflex Latency Analyzer pro měření latence systému, který detekuje kliknutí myší a následně měří dobu, za kterou se na obrazovce změní výsledné pixely (např. záblesk výstřelu), zatímco technologie NVIDIA G-SYNC ULTIMATE umožňuje plynulé a rychlé hraní tím, že eliminuje trhání obrazovky, minimalizuje zadrhávání displeje a snižuje vstupní zpoždění.

Predator X28

Predator X28 je 28″ monitor s rozlišením UHD (3 840 × 2 160 px), tenkým profilem a úzkými rámečky, které mu dodávají čistý osvěžující vzhled. Jeho Agile-Splendor IPS panel[[iii]] s certifikací VESA DisplayHDR400™ nabízí obnovovací frekvenci 155 Hz (po přetaktování) s dobou odezvy 1 ms z šedé do šedé, a to vše mimořádně plynule díky technologii NVIDIA G-SYNC a režimu G-SYNC Esports. Monitor je také vybaven analyzátorem latence NVIDIA Reflex Latency Analyzer.

Technologie Acer LightSense, ColorSense a ProxiSense zajišťují, že bude obraz na monitoru vždy vypadat co nejlépe za jakéhokoli osvětlení. Pro pohodlnější sledování monitoru je k dispozici technologie BlueLightShield Pro, která upravuje vysokoenergetické vlnové délky, aby selektivně odfiltrovala emise modrého světla při zachování přesnosti barev Delta E<1.

[i] PlayStation5: 4K UHD@120 Hz (4:4:4). XBOX: 4K UHD@120 Hz (4:2:0) a Full HD@120 Hz s VRR přes jeden HDMI kabel

[ii] Specifikace a funkce GameView se liší v závislosti na modelu

[iii] Všechny zde uvedené značky a názvy produktů jsou ochrannými známkami příslušných společností a slouží výhradně k popisu nebo identifikaci produktů.

Nejpopulárnější

To Top