Hry

Acer představil dva Predatory: herní notebook Triton 300 a herní křeslo Thronos Air

Společnost Acer dnes představila herní notebook Predator Triton 300, Predator Triton 500 s 300Hz displejem a herní křeslo Predator Thronos Air. Predator Triton 300 rozšiřuje řadu Triton o dostupné řešení pro středně náročné hráče, kteří si cení tenké a lehké konstrukce. Herní křeslo Predator Thronos Air poskytuje hráčům zábavný a pohlcující způsob, jak se při hraní na vlastní herní sestavě dokonale ponořit do her.

„Predator Triton 300 doplňuje řadu herních notebooků Triton a poskytuje hráčům, kteří hledají tenké a lehké železo, celou škálu možností,“ řekl Jerry Kao, provozní ředitel společnosti Acer. „Po skvělém přijetí křesla Predator Thronos jsme vytvořili Predator Thronos Air, které umožňuje většímu množství hráčů vylepšit jejich herní prostředí pro kompletně pohlcující zážitky.“

„Nové notebooky Predator Triton přinášejí skvělý výkon v pozoruhodně tenkém těle,“ řekl Chris Walker, viceprezident společnosti a generální ředitel divize mobilních klientských platforem ve skupině klientských počítačů, společnost Intel. „Díky procesorům Intel Core deváté generace poskytují špičkový výkon i funkce pro prvotřídní herní zážitky. Jsme nadšeni technologickou inovací, jakou společnosti Acer a Intel hráčům všude poskytnou.“

Tenký a lehký Predator Triton 300 poskytuje tu správnou kombinaci velikosti a výkonu

Predator Triton 300 je nejnovější přírůstek do tenké a lehké řady Triton využívající operační systém Windows 10. Jedná se o perfektní směs výkonu a funkcí, vše zabalené do štíhlého designu za příznivou cenu. Jeho hliníkové šasi váží pouhých 2,3 kg a může se pochlubit stejným tlumeným matným černým designem zvýrazněným modrým osvětlením a akcenty, jaké se nacházejí na jiných noteboocích Predator.

Až procesor Intel® Core i7 deváté generace je zkombinován s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1650 a 16 GB paměti DDR4-2666 (rozšiřitelné až na 32 GB). Aby nabídl velký prostor pro ukládání her, bude podporovat až dva 1TB PCIe NVMe SSD zapojené v režimu RAID 0 a až 2TB pevný disk. Bezdrátové připojení Killer Wi-Fi 6 AX 1650 společně s klasickým Killer Ethernet udržuje akci v rychlém pohybu a bez zpoždění.

Jasný 15,6″ Full HD IPS[i] displej s úzkými rámečky se může pochlubit obnovovací frekvencí 144 Hz a 3ms odezvou s overdrive, díky čemuž poskytuje realistickou grafiku a barvy, které ohromí, zvýrazní každý detail a přivede hry k životu. Podmanivý zvuk zajišťuje technologie Waves Nx®, která využívá nejmodernější fyzikální modelování k tomu, aby poskytla realistické a přesvědčivé zážitky z poslechu tím, že prakticky napodobuje umístění špičkových reproduktorů do dokonale akusticky ošetřeného prostoru.

Klávesnice je vybavena vícezónovým RGB podsvitem a samostatnými klávesami Turbo a Predator Sense. Kromě toho jsou pro snadnější orientaci klávesy WASD, šipky a vyhrazené klávesy konkávně tvarované a průhledné.

Predator Triton 300 také může pochlubit vynikajícím návrhem chlazení, jaké je k vidění u všech notebooků Predator. Jde o dvojici ventilátorů AeroBlade™ 3D čtvrté generace s kovovými lopatkami, technologii CoolBoost™ a strategicky umístěné otvory pro nasávání i výdech vzduchu.

Predator Triton 500 je nyní k dispozici s extrémně rychlým 300Hz displejem

Výkonný herní notebook Predator Triton 500 ztenčený na pouhých 17,9 mm tloušťky a vážící jen 2,1 kg se nyní může pochlubit mimořádně rychlým 300Hz Full HD displejem. Má odolné celokovové tělo a úzké rámečky o šířce pouhých 6,3 mm pro působivý 81% poměr mezi velikostí obrazovky a těla. Tenký Triton 500 lze snadno vsunout do batohu nebo aktovky, ale jakmile z ní je vyjmut a zapnut, využívá výhody výkonu procesoru až Intel Core i7 deváté generace a stane se výkonným herním strojem.

Herní křeslo Predator Thronos Air Gaming Chair – nejnovější herní jeskyně od Aceru

Predator Thronos Air, nejnovější herní křeslo od Aceru, je elegantní herní jeskyní pro hardcore hráče a nadšence. Ocelová konstrukce zahrnuje křeslo, modulární stůl a rameno monitoru. Zahaluje hráče do pohodlného uzavřeného kokpitu, který je ideální pro dokonalé ponoření do bitvy. Modrozelené osvětlení vyzařuje jemné chladné světlo, ideální pro hraní her.

Křeslo lze nastavit do různých úhlů (130° uvnitř kabiny a 180° mimo kabinu) pro maximální pohodlí. Nechybí dokonce ani masážní funkce, takže hráči mohou po intenzivních herních sezeních relaxovat. Stůl je vybaven nastavitelnou klávesnicí a podnosem pro myš, což zajišťuje pohodlné psaní bez ohledu na úhel sezení. Opěrka nohou udržuje nohy ve zvednuté poloze.

Rameno monitoru, které je možné osadit až třemi monitory, lze ručně zvednout a spustit pomocí kliky umístěné přímo pod stojanem pro prostřední monitor. Kromě toho může být přímo nad prostředním monitorem umístěna kamera, což usnadňuje živý přenos z akce na YouTube, Twitch nebo Mixer.

Pro udržení pořádku a organizace je v oblasti za židlí umístěna platforma pro položení výkonného herního počítače a systém správy kabelů kabely a dráty úhledně uloží. Kromě toho nabízí Acer řadu možností přizpůsobení a vylepšení, například stabilizátor sedadla, který zabrání pohybu křesla během hraní, držák na nápoj, držák na sluchátka, USB rozbočovač či kameru.

Cena a dostupnost

Predator Triton 300 bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za cenu od 1299 €.

Nový Predator Triton 500 bude v oblasti EMEA k dispozici v listopadu za cenu od 2699 €.

Acer Predator Thronos Air bude v oblasti EMEA k dispozici v Q4 2019 za cenu od 8975 €.

[i] Všechny zde uvedené značky a názvy produktů jsou ochrannými známkami příslušných společností a slouží výhradně k popisu nebo identifikaci produktů

Nejpopulárnější

To Top