Domov

Acer na veletrhu BETT 2019 představil robustní a spolehlivý notebook TravelMate B114-21

Společnost Acer představila na veletrhu 2019 BETT Show, který se koná od 23. do 26. ledna v Londýně, nový Acer TravelMate B114-21. Tento nejnovější model ve své řadě určený pro zákazníky ze vzdělávacího sektoru, je výkonným a robustním 14″ notebookem, který se může pochlubit větší velikostí obrazovky a odolnou konstrukcí, jež jej chrání před nástrahami školního života. Je ideální pro použití jak ve škole, tak mimo ni.

Prvotřídní výukové nástroje a celodenní výdrž na baterii

Acer TravelMate B114-21 byl navržen tak, aby studentům poskytl potřebné vzdělávací nástroje, jaké potřebuje pro podporu vzdělávacích multimediálních aplikací a zdrojů. Díky APU až AMD A6-9220C sedmé generace a grafice Radeon™ R5 poskytuje výkonnou podporu pro učební a výukové aktivity. TravelMate B114-21 nabízí velkorysé úložiště s kapacitou až 256 GB v podobě rychlého PCIe NVMe SSD nebo až 64GB eMMC flash paměť[i]. Acer TravelMate B114-21 se může pochlubit až 10hodinovou2 výdrží na baterii na jedno nabití, díky čemuž bude studentům spolehlivým společníkem po celý školní den.

Větší obrazovka podporuje lepší spolupráci

Větší úhlopříčka obrazovky poskytuje studentům větší pracovní plochu, kterou potřebují při výuce pro širší perspektivu. Spolupráce na projektech je na širokoúhlém 14″ Full HD3 displeji snazší a díky pantům umožňujícím otevření víka až do úhlu 180°může obrazovka ležet zcela naplocho pro sdílení obsahu a snadnou spolupráci se spolužáky.

Robustní, výkonný, navržený tak, aby vydržel

Acer TravelMate B114-21 je vybaven gumovým nárazníkem a nárazuvzdorným tělem, aby zvládl vše, co mu může hektický školní den přivodit. V souladu s americkou vojenskou normou MIL-STD 810G dokáže přežít extrémní teploty, špatné počasí, pády z výšky až 122 cm, nárazy a ťuknutí, stejně jako davy dětí.

Online výuka

Pro online výuku je nezbytná spolehlivá konektivita. Acer TravelMate B114-21 je vybaven 802.11ac Wi-Fi a ethernetovým portem RJ-45, aby mohli být studenti stále ve spojení. Také nabízí spoustu možností pro připojení k periferiím, jako jsou monitory, televizory a projektory a má kompletní výčet portů včetně 1× HDMI, 1× USB 3.1 Gen1, 2× USB 2.0 a čtečky karet SD.

Navržen se zaměřením na školní prostředí

Microsoft Intune for Education[ii] umožňuje IT správcům snadnou správu zařízení pro školy všech velikostí. Software obsahuje nástroje pro zavádění a správu, jako je Autopilot pro zajištění toho, že bude obsah bezpečný. Prostřednictvím Windows 10 v režimu S mohou studenti rychle a bezpečně přistupovat k Microsoftem prověřeným bezpečným aplikacím a zdrojům vzdělávání, jaké budou potřebovat.

Součást rostoucí linie TravelMate pro vzdělávání

TravelMate B114-21 je součástí linie notebooků TravelMate která zahrnuje TravelMate B118 a konvertibilní TravelMate Spin B1. Oba tyto modely byly uvedeny v loňském roce.


[i] Specifikace se mohou lišit v závislosti na konkrétním modelu a zemi prodeje

[ii] Microsoft Intune for Education vyžaduje koupi.

Nejpopulárnější

To Top