IT

Acer inovoval Chromebook 311

Acer odhalil inovativní funkce u svého nového Chromebooku 311. Díky procesoru ARM Octa Core má dostatek výkonu pro až 15 hodin používání. Nízkorozpočtový, ale všestranný Acer Chromebook 311 je určen pro rodiny a studenty, kteří chtějí být celý den na cestách.

Pokračování zaměření společnosti Acer na rostoucí trh Chromebooků, herních zařízení a ultrapřenosných počítačů se ukazuje jako úspěšná obchodní strategie. Své čelní postavení mezi konkurencí na trhu si Acer zachovává díky prvotřídnímu designu svých Chromebooků. Nový Chromebook 311 je jak cenově dostupný a efektivní, tak i pevný, odolný a s dlouhou výdrží na baterii v ultra-přenosném a zároveň lehkého těle.

 

Stylový a ultrapřenosný

Ultrapřenosný Acer Chromebook 311 byl navržen pro výuku, projekty a každodenní činnosti. Tento Chromebook kombinující pohodlné psaní a dlouhou výdrž na baterii se nejen snadno používá, ale zvládne také každodenní opotřebení způsobené aktivním životním stylem.

Tento Chromebook váží pouze 1 kg a kombinuje extrémní přenositelnost díky osmijádrovému procesoru ARM a poskytuje dostatek výpočetního výkonu, aby zvládl každodenní práci, i když jste na cestách. Konkávní klávesy notebooku Acer Chromebook 311 s vysokým zdvihem byly navrženy tak, aby bylo pro uživatele psaní rychlejší, přesnější a pohodlnější. HD Touchpad je také odolný proti vlhkosti a díky celodenní, až 15hodinové výdrži na baterii mohou uživatelé být neustále aktivní.

Acer Chromebook 311 nabízí díky portu USB-C s kompletní funkcionalitou, 802.11ac Wi-Fi a rozhraní Bluetooth 4.2 snadné připojení k několika zařízením současně. Notebook má integrovanou 720p HDR webkameru s širokým záběrem pro křišťálově čisté videohovory v Google Meet. Díky výhodám, které nabízí operační systém Chrome OS, jako je rychlejší nabíhání, snadno ovladatelné rozhraní, integrovaná ochrana před malwarem a přístup k milionům aplikací pro Android na Google Play nebo v internetového obchodě Chrome, je snadné být neustále produktivní.

 

Naleštěný výkon a snadná produktivita

Rychlé spouštění, snadné používání a dlouhá výdrž na baterii, to jsou některé z výhod operačního systému Chrome OS. Díky téměř okamžitému nabíhání, integrované ochraně proti malwaru a efektivnímu využívání energie si uživatelé mohou vychutnat bezproblémovou práci na počítači a být produktivní po celý den, aniž by potřebovali napájecí adaptér. V systému Chrome OS mohou uživatelé i díky Google Workspace pro produktivní práci stále využívat alternativní kancelářské programy a další komunikační nástroje, jako jsou Microsoft Office a Skype.

Nejpopulárnější

To Top