Hry

Znovu dostupné grafické karty NVIDIA se hrou The Crew 2 zdarma

Společnost NVIDIA upozorňuje na obnovenou dostupnost grafických karet, ke kterým přidává zdarma hru The Crew 2. Zároveň dnes uvolnila nové Game Ready ovladače pro hry Vampyr a Jurassic World Evolution.

The Crew 2 PC Standard Edition bundle

Bohatá dostupnost a příznivé ceny grafických karet znamenají ideální příležitost pro vylepšení hráčského doupěte, nyní navíc s dárkem v podobě hry The Crew 2.

V rámci kampaně „Join the Crew“ (Přidej se k partě The Crew) získají hráči, kteří si zakoupí do 3. července grafické karty GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 nebo jimi osazený herní stolní počítač či notebook, hru The Crew 2 PC Standard Edition.

The Crew 2 je zpět a přináší vzrušující intenzivní zážitek pro nadšence burácejících motorů v automobilu, kamionu, na motocyklu, lodi, off-roadu, buggyně nebo dokonce v akrobatickém letadle. Poznávejte Ameriku a podmaňte si motoristickou scénu Spojených států amerických na zemi, ve vzduchu i ve vodě.

Game Ready ovladače pro hru Vampyr

Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den, resp. den před uvedením nových her a poskytují maximální herní zážitek díky vysokému úsilí vývojářů v NVIDIA, kteří pracují do poslední možné chvíle na optimalizaci výkonu a vynikající hratelnosti. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače tak i tento splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft.

Nejpopulárnější

To Top