Mobil

Zažijte prázdniny plné relaxu se svým chytrým telefonem

Od jednoduchého přepínání SIM karet pomocí technologie eSIM přes zvyšování odolnosti vůči vodě až po zachycování pamětihodných portrétů špičkovým fotoaparátem. To jsou některé z mnoha moderních prvků smartphonů, jako jsou ty z řady vivo V29, které zpříjemňují prázdninový odpočinek.

Klid v duši a flexibilita na cestách s technologií eSIM

Místní SIM karta je velmi užitečné vybavení obzvláště ve velmi vzdálených destinacích. Dosud bylo zařizování místní karty poměrně náročnou a občas i nákladnou záležitostí. Díky technologii eSIM ale nyní uživatelé chytrých telefonů mohou jednoduše vyměňovat SIM profily bez nutnosti fyzické výměny SIM karty. Aktivovat novou eSIM kartu je tedy pouze otázkou několika klepnutí a připraveni můžete být ještě, než prázdniny začnou. Přímo na místě pak stačí jen přepnout na dříve zakoupenou eSIM. Funkce navíc už není jen výsadou vlajkových modelů, nedávno vydaný telefon vivo V29 Lite také nabízí dva fyzické sloty pro SIM kartu s osmi dalšími profily eSIM pro maximálně pohodlné přepínání profilů nejen na cestách.

Spolehlivý parťák na cesty s certifikací IP

Slaná voda na pláži může chytrý telefon poškodit a znesnadnit tak jeho používání. Chytré telefony s certifikací IP (ingress protecion, stupeň krytí) nabízejí další úroveň ochrany. Ochrana se může pohybovat od odolnosti vůči prachu a sprškám vody ze všech stran až po odolnost vůči pobytu v mělké vodě (až 1,5 metru hluboké) po dobu 30 minut u nejvyšších úrovní certifikace. Všechna zařízení vivo V29 jsou certifikovaná oficiálními IP oceněními, aby uživatelé mohli v klidu odpočívat u bazénu a nebát se namočení telefonu.

Zachycení perfektních snímků z dovolené

Chytré telefony na dovolených často zachycují nejpříjemnější okamžiky pomocí fotoaparátu. Speciální režimy určené pro fotografování jídla nebo focení v noci pomáhají uživatelům lépe zachytit dovolenkové večeře. Režim pro portréty zase zajišťuje, že momenty s přáteli nebo rodinou zachytíte navždy v té nejlepší kvalitě. Smartphony s optickou stabilizací, včetně řady vivo V29, pak navíc zjednodušují pořizování stabilních videí například při plavbách mezi ostrovy.

Nedávno vydaný V29 Lite všechny výše zmíněné prvky nabízí už dnes. Vivo ale svou nabídku řady V brzy rozšíří. Blížící se zařízení z řady V bude silným a všestranným pomocníkem pro každé letní dobrodružství s prémiovými funkcemi a unikátními inovacemi klíčových funkcí.

Nejpopulárnější

To Top