Domov

Žárovka Philips SceneSwitch přepíná jas a teplotu světla

Různé části dne vyžadují různé druhy osvětlení. Proměňte jediným stisknutím atmosféru vašeho domova v místo, které bude svým osvětlením maximálně přizpůsobené jak činnostem vyžadujícím vaši energii a plné soustředění, tak příjemným chvilkám relaxace.

Nehledejte za tím žádná kouzla, s osvětlením Philips SceneSwitch LED můžete používat různá světelná nastavení prostřednictvím jediné žárovky bez nutnosti instalace lokálních stmívačů či jiných složitých úprav. Je to jednoduché, stačí jen vyměnit stávající žárovku za žárovku Philips SceneSwitch LED. Prostým stisknutím stávajícího vypínače jednoduše změníte teplotu světla z hřejivého (2700 Kelvinů) vhodného k relaxaci na chladné (4000 K), které je ideální pro aktivity vyžadující zvýšenou koncentraci. Inteligentní systém SceneSwitch disponuje zabudovaným paměťovým čipem, takže při dalším rozsvícení zůstane nastavena stejná teplota osvětlení jako při posledním použití.

Některé situace si vyžadují ostré světlo, jiné přirozené denní světlo nebo tlumenou hřejivou atmosféru. Žárovka Philips SceneSwitch LED produkuje příjemné teplé bílé světlo o maximální teplotě 2700K a s životností dosahující až 15 000 hodin. Intenzitu svícení lze nastavit ve třech režimech v rozmezí 100 %, 40 % a 10 %, kdy tak pro každou činnost lze zvolit odpovídající světelnou atmosféru – jasné a energizující světlo pro práci (2700 K), hřejivé útulné světlo pro posezení s přáteli (2500 K) nebo tlumené světlo, které je ideální třeba pro sledování filmů (2200 K). Navíc nebudete potřebovat žádné speciální stmívače – jednotlivé režimy se aktivují stávajícím vypínačem – stačí jen zapnout a vypnout. Žárovky Philips SceneSwitch tak mohou být ideální volbou pro ty, kteří stále ještě váhají s pořízením inteligentního osvětlení. Dejte sbohem starým neekologickým žárovkám a vstupte do nového a lepšího světa efektivního svícení.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena žárovky Philips SceneSwitch LED je 269 Kč.

Nejpopulárnější

To Top