Domov

Zahájení prodeje chytrých hodinek Fitbit Versa v ČR

Společnost Fitbit oznámila dostupnost Fitbit Versa™ u všech hlavních prodejců za doporučenou cenu 5 130 Kč, resp. 199 €. Fitbit Versa jsou nejlehčími chytrými hodinkami na trhu[i] a nabízí moderní design, řadu funkcí pro zdraví a kondici, více než 4denní výdrž[ii] na jedno nabití a další chytré funkce, které lidé ocení. To vše za velice příznivou cenovku.

V průběhu května budou dostupné tyto nové funkce pro chytré hodinky Fitbit:
●        Rychlé odpovědi: Android zařízení nyní mohou odpovídat na zprávy v hodinkách Fitbit Versa a Fitbit Ionic. Odesílat lze až pět přednastavených rychlých odpovědí o délce až 60 znaků na textové zprávy a messenger aplikace jako je WhatsApp a Facebook Messenger.

●        Monitorování ženského zdraví: Dostupné pro všechny dospělé ženy v aplikaci Fitbit pro monitorování menstruačních cyklů a symptomů.[iii]  To ženám umožní jednoduše pozorovat svůj cyklus a získat tím kompletní obraz se stavem svého zdraví a své kondice. Uživatelky Fitbit Versa a Fitbit Ionic budou mít také možnost pozorovat informace o svém zdraví přímo na obrazovce hodinek.

Product family image of Fitbit Versa Family with Screens

„Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům po celém světě nabídnout Fitbit Versa. Jde o chytré hodinky s krásným designem se všemi potřebnými funkcemi pro zdraví a kondici, přístupem do naší velké sociální sítě a dalšími chytrými funkcemi, které jsou pro uživatele důležité. To vše za velmi přijatelnou cenu,“ sdělil James Park, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Fitbit. „Věříme, že Fitbit Versa jsou chytré hodinky, které budou atraktivní pro masy lidí, přilákají nové zákazníky a pomohou nám podchytit dosud nevyužitý segment uživatelů v této rostoucí wearables kategorii.“

 

Nový operační systém Fitbit OS 2.0 ve Fitbit versa činí denní a týdenní přehled ještě více dostupným díky zjednodušené obrazovce se souhrnem informací o zdraví a kondici, která dále nabízí tipy a triky pro dosažení stanovených cílů. Mezi pokročilé funkce pro zdraví a kondici, které Fitbit Versa nabízí, patří Fitbit Coach[iv] cvičení přímo na obrazovce, vylepšené 24/7 PurePulse® monitorování srdečního tepu, více než 15 módů pro cvičení, SmartTrack™ automatické zaznamenávání plavání, vodotěsnost do 50 metrů a monitorování spánkových fází pro zjištění kvality spánku.

 

„Všechny nové funkce, které Fitbit Versa nabízejí uživatelům, dělají z těchto hodinek ideálního parťáka pro kondici a zdraví,“ sdělil Rares Florea, Regional Country Manager CEE ve společnosti Fitbit. „Hodinky jsou navrženy tak, aby se zaměřovaly na aspekty týkající se zdraví, což pomáhá uživatelům vést jednodušší a zdravý životní styl. To jsou důvody, proč věříme, že jsou Fitbit Versa chytrými hodinkami pro všechny.”

 

Vedle rychlých odpovědí pro uživatele s operačním systémem Android nabízejí Fitbit Versa další chytré funkce, mezi něž patří: aplikace, kalendář, upozornění na hovory a zprávy, přístup do Fitbit App Gallery, kde lze nyní najít aplikace a motivy ciferníku od více než 700 populárních značek a vývojářů. Nechybí ani hudba přímo v zařízení včetně přístupu do aplikace Deezer,[v] to vše s tradiční výdrží Fitbit zařízení 4 a více dní na jedno nabití. [vi]  Fitbit Versa jsou kompatibilní se zařízením s Android, iOS a Windows.[vii]

 

Cena a dostupnost

Fitbit Versa jsou v České republice dostupné od dnešního dne u prodejců Alza.cz, CZC.cz, Mall, Datart a Euronics. Na Slovensku pak Alza.sk. Doporučená cena na českém trhu činí 5 130 Kč a na slovenském pak 199 €. Fitbit Versa lze zakoupit ve variantách černá s černým řemínkem, stříbrná se šedivým řemínkem a rosegold s lososovým řemínkem.

[i] Podle publikovaných hmotností chytrých hodinek s kovou konstrukcí v březnu 2018.
[ii] Životnost baterie na jedno nabití souvisí s používáním a dalšími faktory.
[iii] Monitorování zdraví žen je dostupné pro uživatelky starších 13 let. Dostupné bude během května pro iOS, Windows a Android.
[iv] Dodatečný obsah je dostupný s předplatným Fitbit Coach.
[v] Vyžaduje předplatné služby Deezer, Fitbit uživatelé mohou využít tři měsíce služby Deezer zdarma.
[vi] Životnost baterie na jedno nabití souvisí s používáním a dalšími faktory.
[vii] Přehled kompatibilních zařízení Fitbit.com/devices.

Nejpopulárnější

To Top