Mobil

Zábava na maximum s novou Xperií XZ2 Compact

Vezměte si s sebou na výlet novou Xperia XZ2 Compact od Sony, nejkompaktnější 5” smartphone na světě a uchovejte si vaše vzpomínky v perfektní kvalitě.

Zapomeňte na foťák! Na výlet si vezměte novou Xperia XZ2 Compact s 19MP fotoaparátem, která perfektně padne do vaší kapsy, a fotografie s ní budou dokonalé. Pořízené snímky si můžete prohlédnout na ohromujícím 5” HDR Full HD+ displeji a videa si vychutnat v kvalitě 4K HDR podpořené Dynamic Vibration Systémem, díky kterému vaše videa ožijí.

Xperia XZ2 Compact navíc přináší nejlepší výkon baterie mezi předními prémiovými smartphony, takže se nemusíte bát, že vám na výletech dojde šťáva.  Toto kompaktní zařízení má hned několik vychytávek, jako je Motion Eye™ 2018, aplikace 3D Creator či možnost natáčení Super slow motion videa s frekvencí 960 sn. /s ve Full HD. Xperia XZ2 Compact vám dopřeje i absolutní zážitek z hudby díky technologii Hi-Res Audio a dopředu směřujícím stereo reproduktorům.  S Xperia XZ2 Compact od Sony zkrátka posunete hranice možností přímo ve vašich rukou.

Nejpopulárnější

To Top