Audio

Vychutnejte si zážitek z klasického zvuku vinylu bezdrátově s novým gramofonem PS-LX310BT od Sony

Ať už se vracíte ke svým starým deskám nebo budujete sbírku s nejnovějšími alby, můžete svoje vinyly přenést do současnosti s novým gramofonem Sony PS-LX310BT. Společnosti Sony se podařilo spojit tolik milované vlastnosti zvuku vinylů s jednoduchostí a flexibilitou propojení prostřednictvím kabelu či bezdrátově s dalšími zařízeními. Můžete si vychutnat vinyl i v dnešním propojeném světě.

Spojuje minulost se současností

Model LX310BT přináší hřejivý zvuk vinylu do jakéhokoli bezdrátového reproduktoru, zvukového projektoru nebo sluchátek s přidaným vestavěným vysílačem BLUETOOTH® a dodává poslechu dokonalou svobodu. Spárování vašich zařízení už nemůže být jednodušší – díky tlačítku BLUETOOTH® a funkci plně automatického přehrávání je možné stisknutím tlačítka přehrávání, pouštět hudbu ze zařízení, k němuž jste byli naposled připojeni. Díky snadnému používání si tak může vinyly vychutnat kdokoli. Kromě toho je gramofon vybaven také audio kabelem pro všechny, kteří dávají přednost připojení prostřednictvím kabelů.

Model LX310BT umožňuje zvýšit výkon ze vstupního na výstupní port. Tím je zajištěna možnost nastavení integrovaného předzesilovače, aby byl schopen kvalitně přehrát i méně kvalitní desky v čistším zvuku. Model je také vybaven vestavěným gramofonovým předzesilovačem, který můžete použít společně se zesilovači, jež nabízí pouze linkový vstup.

 

Kvalitní zvuk

Zvuková technologie i kvalita konstrukce byly přepracovány tak, aby vaše desky zněly ještě lépe než kdy dříve. Model LX310BT se může pochlubit tlakem litým hliníkovým talířem a nově navrženou přenoskou, která zajišťuje stabilitu zvuku. V kombinaci se silným a odolným krytem proti prachu, který minimalizuje rezonance, neexistuje lepší způsob, jak si vychutnat poslech desek.

 

Zažijte renesanci vinylů ve velkém stylu

Model LX310BT má stylový design, který působí prémiovým dojmem díky pečlivě navrženému povrchu a kvalitní konstrukci. Na těle gramofonu naleznete funkční tlačítka, která umožňují intuitivní ovládání, včetně tlačítka pro BLUETOOTH®, jež vám umožní snadno spustit, vypnout a spárovat zařízení.

Nejpopulárnější

To Top