Mobil

vivo představuje v Evropě svůj TOP mobil X60 Pro 5G

vivo oficiálně představilo na evropském trhu svůj vlajkový smartphone X60 Pro 5G. Nový člen řady X je vybaven kamerovým systémem, který byl vytvořen ve spolupráci se společností ZEISS. Ten umožňuje uživatelům pořizovat vynikající snímky a videa. Společně vyvinutý kamerový systém přináší výjimečnou ostrost a čistotu obrazu smartphonů vivo a splňuje standardy kvality obrazu společnosti ZEISS. Model X60 Pro je první smartphone uvedený na trh v rámci strategického partnerství mezi společnostmi vivo a ZEISS, které bylo oznámeno v prosinci 2020.

„Jsme nadšení a hrdí na to, že můžeme představit náš nejnovější model pro evropské zákazníky – vivo X60 Pro 5G. Jedná se o první smartphone ve spolupráci s ZEISS dostupný v Evropě. Nové zařízení jasně ukazuje, jak ožívají výsledky naší spolupráce s tímto průkopníkem v optoelektronice. Společné partnerství dokazuje náš závazek podporovat dokonalé snímky a dávat vždy mobilní fotoaparát na první místo,“ zdůraznil Denny Deng, viceprezident a prezident pro evropský trh společnosti vivo.

Nově definovaná fotografie s pokročilými zobrazovacími funkcemi

Klíč ke špičkovým fotografickým schopnostem X60 Pro spočívá ve společně vytvořeném kamerovém systému ZEISS. Fotoaparát X60 Pro má tři zadní fotoaparáty: 48Mpx hlavní snímač spárovaný s 13Mpx super širokoúhlým objektivem a 13Mpx portrétový objektiv. Přední kamera disponuje 32Mpx fotoaparátem. Kromě technických vylepšení, jako je zdokonalení gimbalu, byl optimalizován také software. X60 Pro, jako součást společně vytvořeného kamerového systému ZEISS, umožňuje pořizovat ostré portréty s efektem bokeh díky nově vytvořenému ikonickému stylu ZEISS Biotar Portrait Style, který obdivují fotografičtí nadšenci i profesionálové.

„Uvedení modelu X60 Pro s vivo ZEISS kamerovým systémem na asijských trzích bylo velice úspěšné a jsme rádi, že si tento vlajkový smartphone budou moci užít i evropští spotřebitelé,“ dodal Jörg Schmitz, ředitel společnosti ZEISS pro produktové portfolio. „ZEISS je průkopníkem v kamerovém systému již více než 130 let. Díky strategické spolupraci mezi značkami vivo a ZEISS přinášíme uživatelům novou úroveň inovací ve fotografování,” dodává Jörg Schmitz.

Gimbal 2.0

vivo X60 Pro je vybaven zcela novým stabilizačním systémem Gimbal 2.0. Vychází z řešení pro optickou stabilizaci obrazu a vylepšuje čtyřosou stabilizaci pro pořizování statických snímků. Zároveň přidává pětiosý stabilizační systém videa, který spotřebitelům umožňuje pořizovat jasné snímky objektů v pohybu s vyšší přesností. V kombinaci s objektivem s velkou clonou f/1,48 a inovativním AI algoritmem redukce šumu pomáhá funkce Extreme Night Vision 2.0 uživatelům pořizovat detaily při slabém osvětlení jediným kliknutím a zaznamenávat tak detailní noční snímky. Funkce Super Night Portrait pro fotografie v protisvětle navíc rozjasní objekt, aniž by přeexponovala pozadí, zatímco režim Panorama Night Mode výrazně zlepšuje jas a čistotu panoramatických spojů ve scénách s nízkým osvětlením.

Nový špičkový smartphone vivo také obsahuje novou technologii Pixel Shift Ultra HD Imaging, která zvyšuje přesnost zejména v barvách, detailech a ostrosti zoomu. S technologií Pixel Shift Ultra HD Imaging aplikuje vivo technologii, která byla dříve vidět u profesionálních zrcadlovek. Přesnější RGB informace pomáhají uživatelům získat dokonalý snímek.

Špičkový výkon a ultratenký design

Kromě funkcí fotografování na profesionální úrovni podporuje X60 Pro připojení 5G pro rychlé datové přenosy a nízkou latenci. Smartphone běží na platformě Qualcomm® Snapdragon™ 870 a je vybaven 6,56 palcovým zakřiveným displejem Ultra O AMOLED od okraje k okraji s  obnovovací frekvencí 120Hz * a 240Hz dotykovou vrstvou, což přispívá k rychlému a plynulému uživatelskému zážitku. Displej X60 Pro navíc obsahuje 3,96mm otvor pro přední kameru, který je zakrytý v horní části a je certifikován jako SGS Eye Care Display s funkcemi HDR10+ poskytující vysokou čistotu a bohatý a pohlcující obraz, který po dlouhém používání snižuje námahu očí.

Model X60 Pro uplatňuje designérský jazyk a eleganci se siluetou zakončenou horním rámečkem „choker“. Je k dispozici ve dvou barevných provedeních: Midnight Black, vážící 177 g s ultratenkým tělem širokým 7,59 mm, nebo variantou Shimmer Blue vážící 179 g o šířce 7,69 mm. Zadní kamery jsou zapouzdřeny do nového dvoutónového uspořádání, rozpoznatelného vrstveného designu, který snižuje jinak objemný vzhled.

V Česku od června

Předpokládaný prodej smartphonu vivo X60 Pro bude v Česku zahájen 10. června a bude na něj poskytována dvouletá záruka. V rámci závazku vivo vůči spotřebitelům bude společnost v průběhu tří let nabízet pravidelné aktualizace OS Android a bezpečnostní aktualizace. Tím je zajištěno, že všichni uživatelé X60 Pro 5G získají softwarovou podporu, která splní jejich očekávání, a umožní jim dlouhodobě si užít prémiový smartphone. vivo prokázal svůj závazek vůči zákazníkům jako jedna z prvních společností v Evropě, kdy v lednu 2021 aktualizoval celou svou evropskou produktovou řadu na Android 11.

X60 Pro jako oficiální partner UEFA EURO 2020

X60 Pro je oficiálním smartphonem šampionátu UEFA EURO 2020™. Jak již bylo oznámeno v říjnu minulého roku, vivo bude oficiálním partnerem UEFA EURO v roce 2020™, i v roce 2024. Jak UEFA, tak i vivo sdílejí vášeň pro dokonalost a pro poskytování jedinečných a vzrušujících nových zážitků fotbalovým fanouškům.

EURO s českou reprezentací: vivo Golden Ticket

V návaznosti na fotbalového soutěžního ducha přidává vivo svým fanouškům jedinečnou příležitost k prožití nezapomenutelného zážitku. vivo oznámilo zahájení kampaně vivo Golden Ticket – šanci prožít mistrovství přímo na hřišti. Díky soutěžím na sociálních sítích mohou fanoušci vyhrát Zlatou vstupenku vivo pro sebe a svůj doprovod, a tím jim bude umožněn přístup k zápasům české reprezentace., kterou budou moci povzbudit a zažít tak mimořádné okamžiky. Tváří pro kampaň vivo Golden Ticket se stala fotbalová legenda, Vladimír Šmicer.

* Vybrané aplikace nebo herní rozhraní se mohou zobrazovat s obnovovací frekvencí 60 Hz z důvodů, jako je kompatibilita softwaru.

Nejpopulárnější

To Top