IT

Ventilátor s barvami jarní duhy

EVOLVEO rozšiřuje nabídku ventilátorů a představuje nový, 120mm ventilátor Fairy 12C Rainbow s RGB podsvícením typu Ring. EVOLVEO Fairy 12C Rainbow je 6pinový ventilátor s průměrem 120 mm a efektním RGB LED podsvícením.  Osmnáct diod podsvícení je umístěno v kruzích po obvodu ventilátoru po obou stranách. Toto řešení nese označení Ring. Pomocí sedmi barev (modrá, světlemodrá, červená, zelená, žlutá, bílá, růžová) lze vytvořit osm efektů. Každý lze zastavit v kterémkoliv okamžiku a vytvořit tak specifické, originální efekty. Podsvícení lze samozřejmě zcela vypnout.

Pro ještě lepší efekty podsvícení

Ventilátor EVOLVEO Fairy 12C lze kombinovat s dalšími prvky podsvícení se značkou EVOLVEO, a vytvořit tak bohatší a rozmanitější efekty, případně zlepšit komfort ovládání. Fairy 12C lze zapojit společně s LED páskem EVOLVEO 30S2 Rainbow 5V a pomocí kabelu EVOLVEO A2 je možné připojit až čtyři RGB zařízení.

Nový ventilátor EVOLVEO Fairy 12C lze také připojit k řadiči EVOLVEO C1, který nahrazuje ovládání přes základní desku..

Dostupnost a cena
Ventilátor EVOLVEO Fairy 12C Rainbow 5V je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 339 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top