IT

Vánoční tipy od Philipsu

Televizor „The One“ 8807

Tato Ambilight TV s vynikajícím poměrem cena/výkon a těmi nejžádanějšími funkcemi právem získala cenu EISA jako nejlepší rodinný televizor pro sezonu 2022/2023. Mezi její přednosti patří 120Hz 4K LCD panel, obrazový procesor P5 a podpora HDR ve formátech HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+. Nechybí ani hlavní výhoda televizorů Philips, tedy technologie Ambilight a to ve své třístranné verzi. Televizor je ideální i pro konzolové hráče díky input lagu 10 ms, podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s, plus kompatibility s FreeSync™ Premium a režimu Auto-Low-Latency. K dispozici je v široké nabídce úhlopříček od 43 až po 86 palců.

Cena od 17 990 Kč.

OLED s čtyřstranným Ambilightem

Televizor OLED807 má novou generaci panelů OLED EX s o 30 % vyšším světelným výkonem oproti loňským modelům. Kvalitu reprodukce dále vylepšuje již 6. generace obrazového procesoru P5 s umělou inteligencí. Vylepšená verze funkce Ambient Intelligence procesorové sady P5 nepřetržitě monitoruje světlo v místnosti a podle toho průběžně upravuje úroveň jasu, gamy a barevné zobrazení s cílem plně optimalizovat kontrast obsahu SDR i HDR. Tato Ambilight TV získala ocenění EISA pro OLED s nejlepším poměrem cena/výkon za sezonu 2022/2023. K dispozici je v úhlopříčkách 48, 55, 65 a 77 palců.

Cena od 34 999 Kč.

Bezpečná sportovní sluchátka, která nechávají uši volné

Na rozdíl od tradičních sluchátek využívá bezdrátový model Philips TAA6606BK technologii kostního vedení, která přenáší zvukové vibrace do ucha přes lícní kosti uživatele, což umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu, zatímco uši mohou volně naslouchat zvukům v pozadí, zejména v rušném prostředí. Sluchátka jsou voděodolná a bytelná, aby zvládla i drsnější zacházení.

Cena od 3 699 Kč.

Soundbar TAB8505 – ohromující zvuk jako v kině

Chodíte rádi do kina za požitkem z intenzivního prostorového zvuku? Pak jsou Vánoce ideální příležitostí k tomu, vybavit svou domácí televizi špičkovým soundbarem TAB8505, který vám dopřeje stejně silný zvukový zážitek. Obrazové scény získají bohatý trojrozměrný zvuk, dunivější efekty a čistší dialogy. Soundbar s technologií Dolby Atmos se také snadno propojí s technologií Play-Fi a pomocí ostatních kompatibilních reproduktorů si tak můžete doma vytvořit prostorový zvukový systém nebo si ozvučit několik místností naráz. Soundbar 2.1 s bezdrátovým subwooferem TAB8505/10 je dostupný za cenu 10 999 Kč.

Nejpopulárnější

To Top