Video

V Evropě začínají předobjednávky Full Array LED televizoru Sony BRAVIA XR MASTER Series Z9J 8K

Ve vybraných evropských zemích se nyní otevírá možnost předobjednat si televizory Sony BRAVIA XR Z9J 8K HDR Full Array LED. Tyto špičkové televizory jsou součástí řady BRAVIA XR a mohou se pochlubit novým procesorem Cognitive Processor XR™, který využívá zcela novou metodu zpracování, jež předčí konvenční AI. Tato metoda byla navržena tak, aby napodobovala způsob, jak lidé vidí a slyší. Televizory Z9J, které nesou označení řady MASTER Series, splňují přísná kritéria nejlepších inženýrů společnosti Sony a mění nádherné záběry v realitu.

Když se na něco díváme, nevědomky se soustředíme na určité body. Kognitivní procesor XR založený na kognitivní inteligenci rozděluje obrazovku na mnoho zón a detekuje, kde je „ohnisko“ obrazu. Běžně používaná umělá inteligence (AI) ale dokáže detekovat a analyzovat pouze jednotlivé obrazové prvky, jako je barva, kontrast a detaily. Nový kognitivní procesor XR dokáže provádět křížovou analýzu řady prvků najednou, stejně jako to dělá náš mozek. Všechny prvky jsou tímto způsobem upraveny ve vzájemné korelaci. Díky tomu dosahuje tato technologie nejlepšího konečného výsledku, takže scéna je celkově synchronní a působí realisticky – a to je něco, čeho běžná umělá inteligence nemůže dosáhnout.

Kognitivní procesor XR také dokáže analyzovat polohu zvuku v signálu, takže zvuk přesně odpovídá dění na obrazovce. Kromě toho převádí jakýkoli zvuk na 3D prostorový zvuk tak, aby poskytl co nejreálnější a pohlcující zvukovou scénou. Učí se, analyzuje a zpracovává nebývalé množství dat a inteligentně optimalizuje každý pixel, snímek a scénu pro nejrealističtější obraz a zvuk, jaký kdy společnost Sony nabízela.

HDR Full Array televizory BRAVIA XR řady MASTER Series Z9J 8K vám umožní vychutnat si obsah v kvalitě 8K, který působí realisticky, dojmem skutečné hloubky a přirozenosti. Revoluční procesor společnosti Sony využívá analýzu lidské perspektivy ke křížové analýze a optimalizaci stovek tisíc prvků v jediném okamžiku. V kombinaci s precizností Full Array LED panelu vystupují obrázky z obrazovky díky hluboké černé a ultra jasnému světlu. Nositelem minimalistického kompaktního designu je jednolitá skleněná tabule, která obklopuje obrazovku, je přirozeně elegantní a zajistí, aby se diváci soustředili na obraz, aniž by je cokoli rušilo. Z9J je televizor, který vypadá a zní krásně, ať už je umístěn na stojanu, nebo na zdi.

HDR Full Array televizory BRAVIA XR MASTER Series Z9J 8K jsou vybaveny exkluzivní službou BRAVIA CORE™. Uživatelé si mohou vychutnat výběr nejnovějších prémiových a klasických titulů SPE a největší kolekci IMAX Enhanced, které jsou předinstalované ve všech nových modelech BRAVIA XR. BRAVIA CORE je první službou v odvětví, která využívá technologii Pure Stream a dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní k UHD BD se streamováním až 80 Mb / s.

Televizor Z9J je skvělým řešením i pro hráče a poskytuje podporu několika funkcí HDMI 2.1, jako je 4K 120 sn. / s, VRR a ALLM, pro plynulé a pohotové hraní při připojení ke konzoli nové generace.

Nejpopulárnější

To Top