Audio

Užijte si 5.1 prostorový zvuk s novými reproduktory Logitech Z607

Logitech Z607 5.1 Surround Sound s Bluetooth – nový, cenově výhodný reproduktorový systém s 5.1kanálovým prostorovým zvukem, který se dá připojit ke všem zdrojům hudby. Díky mnoha možnostem připojení můžete poslouchat zvuk z TV, telefonu nebo počítače přes Bluetooth nebo kabel s 3,5mm jackem nebo RCA konektory.

Můžete dokonce přehrávat obsah SD karty nebo USB disku a také přijímat vysílání FM rádia. Kabel zadních reproduktorů je delší než 6 metrů, takže jdou snadno umístit na nejvhodnější místo poslechu, aniž byste museli měnit uspořádání nábytku v místnosti.

 

„Většina lidí poslouchá hudbu z více zdrojů, například telefonu, počítače, SD karty nebo USB disku, takže chtějí přehrávat audioobsah z každého z nich. S reproduktory Logitech Z607 si každý může vychutnávat kvalitní zvuk prakticky z každého zdroje,“ říká Philippe Depallens, generální ředitel Logitech Audio. „Prostě je jednou jednoduše nainstalujete a poté můžete pomocí ovládacího panelu na subwooferu nebo dodávaného dálkového ovladače vybírat, odkud se má hudba přehrávat. Je to úplně snadné.“

 

Logitech Z607 se špičkovým výkonem 160 W a 5,25″ subwooferem přinášejí mohutný zvuk s čistými výškami a hlubokými, silnými basy z jakéhokoli zdroje zvuku.

 

Systém je vybaven mimořádně dlouhými 6,2m kabely pro zadní satelitní reproduktory, takže nebudete muset přesunovat nábytek v místnosti, abyste pro ně našli nejvhodnější místo pro dosažení optimálního prostorového zvuku. Postavte reproduktory na stoly, stolky nebo konzoly, anebo je můžete jednoduše připevnit na zeď. Zvuk se dá ovládat z libovolného místa v místnosti (až na vzdálenost 10 metrů) pomocí kompaktního dálkového ovladače s tlačítky pro přehrávání, pozastavení a přeskakování skladeb, ovládání hlasitosti, výběr vstupu, přepínání rozhlasových stanic a další funkce.

 

Reproduktorový systém Logitech Z607 Surround Sound s Bluetooth bude k dispozici na u vybraných distributorů od poloviny listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 3 290 Kč.

Nejpopulárnější

To Top