Domov

uGo Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek

uGo Climber je RC model auta v měřítku 1:18 s pohonem všech čtyř kol, vybavený dvěma nezávislými motory, které pohánějí zvlášť přední a zadní nápravu. Motory umožňují vyvinout maximální rychlost 15 km/h a díky pohonu na všechna čtyři kola a nezávislému odpružení náprav uGo Climber s lehkostí překoná každou překážku.

Pneumatiky kol jsou vyrobeny z měkké a kvalitní gumy a jsou navrženy tak, aby jejich dezén poskytoval maximální přilnavost v extrémním terénu a umožnil dálkově ovládanému modelu uGo Climber překonat i ty nejtěžší překážky.
Model Climber je vybaven čtyřmi nezávislými tlumiči nárazů s velkým rozestupem, které v kombinaci s vysokou světlou výškou podvozku a pohonem všech kol umožňují překonávání i náročných terénních překážek.

Bezdrátový ovladač 2,4 GHz s dosahem až 50 metrů poskytuje citlivé a plynulé řízení vozidla, což umožňuje maximální vychutnání zábavy.

Tento RC model je určen pro venkovní i vnitřní použití a má v oblibě těžký terén, písečné i travnaté povrchy. Vozidlo bylo navrženo tak, aby přežilo jízdu i v těžších podmínkách. Nárazníky jsou vyrobeny z pružného a odolného plastu, které dostatečně chrání auto a podvozek před mechanickým poškozením.

Model Climber se dodává s dobíjecí baterii 4,8 V 600 mAh, která umožňuje na jedno nabití až 15 minut skvělé zábavy.

Model je připraven k použití ihned po vybalení (je nutné jen dokoupit 2 × AA baterie do ovladače).

Nejpopulárnější

To Top