Audio

TP Vision uvádí na trh bezdrátová sluchátka Philips střední třídy s potlačením šumu

Pokročilá digitální hybridní technologie Advanced Digital ANC sluchátek PH805 využívá čtyři mikrofony ECM: dva mikrofony jsou umístěny uvnitř mušlí sluchátek a dva směrované dopředu. Ty přinášejí výkonné potlačení okolního hluku, který mohou snížit až o 27 dB nebo o 95 %.

 

Hluk ulice, zvuky pozadí, ruch dopravního prostředku nebo lidské hlasy jsou dramaticky sníženy nebo zcela eliminovány. Náušníky mají ergonomické polstrování vyrobené z měkké paměťové pěny, takže ty samy o sobě už nabízejí vynikající pasivní potlačení hluku.

Tato kombinace aktivního a pasivního snižování hluku vede k eliminaci nežádoucího okolního ruchu, který tak uživatele ponechává užít si jen nerušený zážitek z poslechu.

Náušníky nesou snadno použitelná fyzická tlačítka a dotykové ovládací prvky – přejetím prstem nahoru nebo dolů po pravé mušli se ovládá hlasitost a základní funkce hlasového asistenta, zatímco jediným klepnutím se aktivuje nebo deaktivuje ANC. Sluchátka mohou přejít i do režimu „vnímání okolí“ a tak můžete slyšet více zvuků kolem vás, i když vaše hudba stále pokračuje v hraní. To je výhodné tehdy, když na uživatele promluví třeba letuška a ten ji slyší, aniž by musel přerušovat přehrávání hudby.

Použitím fyzických tlačítek můžete zvolit přehrávání a jeho pozastavení (Play/Pause), přeskok o jednu skladbu vpřed a vzad, nebo ovládat základní funkce při telefonování (režim hands free).

Zvuk, který reprodukují sluchátka Philips PH805, je vynikající díky velkým a velmi kvalitním 40mm neodymovým zvukovým měničům, které jsou schopny dosáhnout vysokého výkonu – s HRA naměřenou širokou šířkou pásma 5 Hz až 40 kHz. To umožňuje uživatelům vychutnat si hudbu přesně tak, jak si ji hudebník představoval.

Navzdory vysoké úrovni výkonu a široké paletě funkcí jsou PH805 jedněmi z nejlehčích modelů v oblasti bezdrátových sluchátek s potlačením okolního hluku ANC s náušníky, jejich hmotnost je pouhých 235 gramů. Jedinečný chytrý design skládání umožňuje sluchátka složit kompaktně nebo rovně, díky čemuž jsou sluchátka PH805 ideální pro cestování a snadné uložení, kdy zabírají ve složeném stavu minimální prostor.

 Bezdrátové připojení Bluetooth 5.0 umožňuje uživatelům vychutnat si veškerou hudbu z telefonů, tabletů nebo notebooků ve vysoké kvalitě a bez jakýchkoli kabelů. Doba hraní na baterie je působivých 30 hodin – více než dost i pro nejdelší cestu – zatímco rychlé nabíjení pomocí USB kabelu nabídne další dvě hodiny přehrávání za pouhých pět minut nabíjení.

Sluchátka PH805 je ale možné připojit ke zdroji zvuku i s pomocí dodávaného audio kabelu. Další kabel, který je se sluchátky dodáván, umožňuje pokračovat v používání sluchátek bez napájení z baterie – zajišťuje připojení k zábavním systémům leteckých společností.

Konečným výsledkem je lepší hudba, méně hluku, větší pohodlí a úplná svoboda pohybu – to vše v atraktivním, kompaktním a lehce skládatelném designu.

Nejpopulárnější

To Top