Mobil

Tlačítkový EVOLVEO EasyPhone XG je jedním z nejlépe vybavených telefonů pro seniory

Mezi širokou nabídkou tlačítkových telefonů EVOLVEO vyniká model EVOLVEO EasyPhone XG, který je jedním z nejlépe vybavených tlačítkových telefonů pro seniory na trhu, nabízí snadné ovládání, a především rozšířené bezpečnostní funkce. EVOLVEO EasyPhone XG umožňuje SOS volání s automatickou SMS zprávou a pokročilou lokalizaci polohy ve třech úrovních, navíc s možností získání GPS polohy z jiného telefonu. Je také vybaven senzorem pádu.

Rozšířené bezpečnostní funkce

Telefon EVOLVEO EasyPhone XG je vybaven SOS tlačítkem, po jehož stisknutí telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu včetně informace o poloze. Je možno zvolit až pět telefonních čísel, na které bude voláno a zaslána SMS. K určení polohy telefon využívá všechny dostupné možnosti podle jejich aktuální dosažitelnosti: GPS signál, Wi-Fi a mobilní síť GSM. Každá z těchto technologií je pro určení polohy limitovaná, ale jejich kombinací je telefon schopen v dané chvíli podat ten nejpřesnější výsledek. Pokud GPS signál nefunguje spolehlivě v budovách, telefon dokáže určit přesnou polohu pomocí Wi-Fi. Pokud jsou v dosahu telefonu dostupné alespoň dvě Wi-Fi sítě, telefon je schopen určit přesnou polohu i v budově. Zvyšuje se tak výrazně úspěšnost nalezení.

Telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone XG navíc umožňuje zaslat SMS se svou aktuální polohou do jiného telefonu. Tato funkce se může stát kriticky důležitou v případě, kdy se nelze s majitelem telefonu jinak spojit. V telefonu lze nastavit kontakty osob, které jsou oprávněny tuto polohu zjišťovat.

Mezi další bezpečnostní funkce tlačítkového telefonu pro seniory EVOLVEO EasyPhone XG je SOS senzor pádu, který dokáže vyhodnotit, že došlo k pádu, a automaticky začne vytáčet předvolená čísla a zasílat SMS. Pokud se jedná o planý poplach, lze funkci jednoduše deaktivovat.

Snadné ovládání a bohatá výbava

Mobilní telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone XG má nabíjecí stojánek, barevný displej 2,4″, fotoaparát 3.0 Mpx s bleskem a možností přímého odesílání fotografií v podobě MMS či vytváření fotokontaktů, dále FM rádio s integrovanou anténou a výkonnou svítilnu. Paměť telefonu je možné rozšířit pomocí slotu pro microSDHC kartu.

Snadné ovládání je možné díky přehlednému a jednoduchému menu a velkým praktickým tlačítkům. Ta jsou navzájem oddělena, což usnadní psaní SMS zpráv a zadávání telefonních čísel. Pro telefonování na oblíbená čísla je možné nastavit osm rychlých předvoleb nebo využít funkci fotokontakty.

EVOLVEO EasyPhone XG je vybaven několika samostatnými tlačítky. Mechanickým tlačítkem pro odemčení a zamčení klávesnice a dalšími samostatnými tlačítky pro fotokontakty, ovládání hlasitosti, svítilny nebo fotoaparátu.

Dostupnost a cena

Tlačítkový telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone XG je k stání ve třech barevných variantách (černá, červená, nebo modrá) a je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců a také v internetovém obchodě https://eshop.evolveo.cz/ Doporučená koncová cena tlačítkového telefonu EVOLVEO EasyPhone XG je 1 349 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top