Foto

Tip na fotky na Silvestra i s tiskem

Silvestrovské fotky? I s okamžitým tiskem? Fotoaparát ZOEMINI S zařídí bleskově i skupinová selfies i s tiskem.

Pomalu ale jistě se blíží konec roku a k tomu neodmyslitelně patří všemožné večírky, které vyvrcholí silvestrovskou oslavou poslední den v roce. Přelom z jednoho roku na další představuje vždy magický okamžik. Ať už plánujete poslední sekundy roku 2019 odpočítávat na silvestrovském mejdanu obklopeni desítkami lidí, nebo budete slavit raději v kruhu rodinném, určitě přijde několik momentů, které si budete chtít zvěčnit. Instantní fotoaparát Canon Zoemini S, který fotografie rovnou vytiskne, si dělá nárok být po celý večer skvělým parťákem.

Tento fotoaparát umí navíc vytvořit skupinové selfie pomocí dálkové spouště a aplikace Canon Mini Print v chytrém telefonu. Přední reflexní zrcátko podpoří, aby to všem na selfie dokonale slušelo. Instantní fotoaparáty Zoemini S jsou provedeny v barevném designu. Technologie Zink umožňuje tisknout bez nutnosti inkoustových náplní. Výsledné snímky vycházejí ostré, odolné proti roztržení i rozmočení. Fotopapíry mají zadní stranu samolepicí, díky tomu lze vytvořit z večírku koláž plnou zábavných okamžiků.

Není třeba se obávat, že by fotoaparát ZOEMINI S sloužil jen k jednomu večeru v roce. Díky kapesní velikosti může uživatele doprovázet na všech cestách a lze ho mít po ruce ve všech důležitých momentech života.

TIP: Domácí fotokoutek s Canon CreativePark

Domácí silvestrovský mejdan si uživatelé mohou oživit díky fotokoutku. Při přípravě mohou využít aplikaci a webovou stránku Canon CreativePark, kde najdou různé rekvizity k vytisknutí zdarma. Když pak pořídí fotky s fotoaparátem Zoemini S, vytvoří pro své hosty hezký dárek, díky kterému na silvestrovský večer jen tak nezapomenou.

Nejpopulárnější

To Top