Video

Televizory a sluchátka Philips získávají ocenění Red Dot

Icon Description automatically generated

Společnost TP Vision úspěšně pokračuje v produkci evropského designu svých televizorů a audio produktů značky Philips. Opětovně se jí dostalo profesionálního uznání nejvyššího řádu v podobě ocenění Red Dot Product Design Awards 2023.

Společnost TP Vision se dlouhodobě zavázala poskytovat zákazníkům to nejlepší z evropského designu, což zahrnuje i přímé investice do udržování specializovaného designérského týmu se sídlem v Amsterdamu.

Právě vize a kreativita designérského týmu umožňují společnosti získávat soustavné odborné uznání, včetně ocenění Red Dot 2023.

Mezi oceněné produkty patří Philips Ambilight TV OLED+ 908 – OLED+908 jakožto vlajková loď musí zaujmout mimo jiné i designem. OLED+908 přináší diskrétní integrované zvukové řešení od společnosti Bowers & Wilkins, ukryté v na míru vyrobené akustické vlněné tkanině Kvadrat.

Televizor má hliníkový otočný centrální stojan s otevřeným rámem a nový dálkový ovladač, který nabízí podsvícení a jednodušší uživatelskou obsluhu.

A picture containing indoor, adapter

Description automatically generatedPhilips A5508 True Wireless – Značka Philips vstoupila do segmentu sportovních audio sluchátek jako prémiová značka. Model A5508 pomáhá navázat na rozrůstající se řadu sportovních zařízení Philips. Tato TWS sluchátka jsou lehká, kompaktní a odolná. Vroubkované detaily u tlačítek umožňují jednodušší používání „po hmatu“ a u náušníků zlepšují odvod potu z povrchu výrobku.

 

Red Dot již téměř 70 let oceňuje nejlepší design výrobků z hlediska funkčnosti, kvality, ergonomie a inovací a v poslední době také odolnosti a ekologické kompatibility. Všechny tyto faktory vedly k tomu, že se ocenění stalo jedním z nejvyhledávanějších mezinárodních vyznamenání za vynikající design. Do soutěže se přihlašují špičkové produkty, které během několika dnů hodnotí nezávislá porota složená z 50 mezinárodních profesionálů v oblasti designu.

Rod White, ředitel designu společnosti TP Vision, k ocenění uvedl: „Domnívám se, že společnost TP Vision je v oblasti spotřební elektroniky jedinečná, protože se zaměřuje na to, aby se design výrobků stal základním prvkem procesu jejich tvorby, a nikoliv, aby se design implementoval dodatečně po načrtnutí konceptu. A jsem rád, že se této myšlence opět dostalo i nejvyššího ocenění a oficiálního uznání profesionální designérské komunity, a to v podobě cen Red Dot Awards.“

Fotografie ke stažení zde: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/albums/72177720307446410

O společnosti TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) je společnost registrovaná v Nizozemsku se sídlem v Amsterdamu. Stoprocentním vlastníkem společnosti TP Vision je skupina TPV Technology Limited (TPV), světový lídr ve výrobě monitorů a televizorů.

Společnost TP Vision je klíčovým hráčem v oblasti spotřební elektroniky zaměřeným na audiovizuální zábavu. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Jižní Americe, Indii a vybraných státech Asie a Tichomoří a na audio produkty pod značkou Koninklijke Philips po celém světě. V TP Vision spojujeme silnou značku Philips s vlastním produktovým vývojem a tvorbou designu, obchodní strategií a průmyslovými zkušenostmi TPV. Naší vizí je vytvářet produkty, které spotřebitelům poskytnou prvotřídní zvukový i vizuální zážitek.

Obsah tiskové zprávy odpovídá skutečnosti v době publikování, která se může s časem měnit. Všechny zmíněné ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Google, Android a ostatní ochranné známky jsou majetkem Google Inc.

Fotografie ve vysokém rozlišení naleznete na: http://tpvision.com/image-library.

Další materiály, fotografie a videa naleznete na: http://www.tpvision.com/press-room.html.

Sledujte nás také na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/PhilipsTVCzech
Twitter: https://twitter.com/tpvision
YouTube: https://www.youtube.com/TPVisionCorporate
Instagram: https://instagram.com/philipstvs

Pro další informace kontaktujte:

 

Jiří Kroulík

PRAM Consulting

T: +420 224 913 000

E: jiri.kroulik@pram.cz

Jolana Poláková

Marcom, PR & Event Manager, CEE

TP Vision

T: +420 602 213 932

E: jolana.polakova@tpvision.com

 

Nejpopulárnější

To Top