Domov

TCL na veletrhu IFA 2022 představila velkoformátové televizory, nový soundbar C935U s technologií RAY•DANZ a další produkty pro chytrou domácnost a také nejnovější sponzorské aktivity

Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů v celosvětovém televizním průmyslu a přední výrobce spotřební elektroniky, představila během veletrhu IFA 2022 celou řadu inovativních produktů včetně nové vlajkové lodi mezi soundbary TCL RAY•DANZ, dále řadu mini LED a QLED televizorů formátu XL pro evropský trh a nejnovější automatické pračky třídy A. TCL také oznámila nejnovější sponzorské aktivity v oblasti sportu a vyjádřila své odhodlání přispívat k trvalé udržitelnosti.

TCL XL Collection dokáže filmovým fanouškům zprostředkovat hluboký zážitek, jaký zažívají v největších světových kinech.

98palcový model C735 s podporou Google TV je největší z této řady, s rozlišením 4K a technologií QLED, která poskytuje pohlcující sledování zábavy s úžasným barevným podáním hollywoodského standardu. Společnost TCL navrhla 98palcový model C735 tak, aby napodoboval nejlepší místo v kině: když uživatelé sedí doma asi tři metry od obrazovky modelu 98C735, mají stejné zorné pole 60 stupňů jako při sledování obří 30metrové obrazovky z prostřední řady sedadel uprostřed kina. Televizory 98C735 i 75C735 jsou televizory QLED a dokážou 100% reprodukovat hollywoodské barvy, přesně tak, jak je zamýšlel režisér a kameraman.

Televizory 75C935 a 75C835 řady XL Collection disponují podsvícením Mini LED, které společnost TCL vyvinula pro zajištění prvotřídního zobrazení i v jasné místnosti. Díky tisícům miniaturních diod Mini LED zobrazují obrazovky řady XL Collection obsah HDR v té nejlepší kvalitě, protože poskytují neuvěřitelný jas s bohatšími světly a stíny. Celkem 1 920 zón lokálního stmívání televizoru C935 zajišťuje také brilantní černou, jasnou bílou, živé barvy a ještě jemnější rozlišení obrazu.

Model X925 PRO s úhlopříčkou 85 palců je zase držitelem ocenění CES Best of Innovation a je vybaven technologií TCL OD Zero Mini LED a rozlišením 8K pro úžasné detaily a čistotu.

Všechny televizory řady XL Collection pro rok 2022 podporují většinu technologií a formátů HDR dostupných na trhu, například Dolby Vision IQ, Dolby Vision, HLG, HDR10 a HDR10+.

Novou vlajkovou lodí mezi soundbary TCL se stává soundbar X937U s exkluzivní technologií RAY•DANZ. Jedná se o elegantní zařízení ve tvaru hranolu s konfigurací kanálů 7.1.4 a jedinečným designem, který přispívá k vynikajícímu poslechovému prostředí. Tento špičkový přístroj s podporou Dolby Atmos® a DTS:X poskytuje vícerozměrný zvukový zážitek, který se inteligentně přizpůsobí každé místnosti. Uživatel může jedním kliknutím dálkového ovladače zesílit basy na maximum a skutečně pocítit zvuk na frekvenci pouhých 20 Hz – nejnižší hranici basů vnímaných lidským uchem.

Nový model TCL X937U se snadno nastavuje a je vybaven funkcí automatické kalibrace zvuku, která zohledňuje všechny komplexní faktory.

Soundbar X937U a zadní reproduktory jsou potaženy tkaninou šetrnou k životnímu prostředí, která je vyrobena z recyklovaného rPET, například z plastových lahví. Tento 100% recyklovatelný materiál s certifikací GRS vytváří úžasný kontrast k vizuálnímu žebrování skříně jednotky. Tato sofistikovaná estetika v kombinaci s prostorově úsporným kompaktním designem a prvky, jako jsou „neviditelné“ zapuštěné konzoly, zajišťuje, že nový soundbar TCL skvěle doplní moderní domácí interiér.

Společnost TCL Electronics dále představila na veletrhu IFA v Berlíně fotbalový tým TCL Team 2022. TCL se čtyřmi nejlepšími světovými fotbalisty, kteří se stali ambasadory značky, zahajuje globální kampaň, jejímž cílem je inspirovat lidi, aby ve svém životě usilovali o něco velkého. V sestavě TCL je výjimečný mladý anglický záložník Phil Foden, vycházející hvězda a španělský internacionál Pedri, pozoruhodný špičkový hráč Rodrygo, křídelní hráč brazilské reprezentace, a Raphaël Varane, slavný obránce a klíčový hráč francouzského národního týmu.

Nejpopulárnější

To Top