IT

Synology představuje DiskStation DS1019+

Společnost Synology Inc. dnes představila zařízení DiskStation DS1019+, pětišachtové stolní zařízení NAS, které nabízí vynikající výkon a možnosti rozšiřování a je tedy tou správnou volbou pro malé kanceláře a nadšence do IT.

„Pro profesionální domácí uživatele a uživatele v malých kancelářích je vždy obtížné najít takový server NAS, který bude poskytovat současně vynikající výkon, možnosti rozšíření a použitelnost. Díky kompaktní konstrukci skříně všechny tyto obavy vyřeší právě zařízení DS1019+,“ uvedl Kevin Meng, produktový manažer společnosti Synology Inc. „Díky čtyřjádrovému procesoru, 8 GB paměti a dvěma slotům M.2 NVMe SSD umožňuje zařízení DS1019+ vytvořit mezipaměť SSD bez obsazení přihrádek na disky. Díky možnosti překódování videa o rozlišení 4K ve dvou kanálech a škálovatelnému úložišti je toto zařízení ideálním řešením pro multimediální aplikace a dokonale se hodí k přenášení datového proudu videa o rozlišení Ultra HD mezi vašimi zařízeními.“

Server úložiště škálovatelný ve všech aspektech

Rozšiřitelná konstrukce zařízení DS1019+ umožňuje bezproblémové rozšiřování úložiště s minimálním úsilím a zařízení je tak ideálním řešením pro sdílení souborů, zálohování dat a jejich obnovení. Předinstalovaný paměťový modul se dvěma kanály o velikosti 8 GB a podpora mezipaměti NVMe SSD zajišťují, že bude mít zařízení DS1019+ dostatečný výkon pro aplikace s vysokou intenzitou vstupu/výstupu a pro nasazení virtualizace.

Škálovatelné úložiště: Až na 140 TB pomocí jedné rozšiřovací jednotky

Dvoukanálová paměť: Obsahuje dva paměťové moduly o velikosti 4 GB (celkem 8 GB paměti)

Dva vestavěné sloty M.2 SSD: Zvýšení hodnoty náhodné IOPS pomocí mezipaměti NVMe SSD

Vysoký výkon: Nabízí sekvenční propustnost šifrovaných dat přes 225 MB/s při čtení a zápisu

Ideální knihovna multimédií

Díky podpoře překódování videa o rozlišení 4K ve dvou kanálech v reálném čase nabízí zařízení DS1019+ pozoruhodný zážitek při přenosu datového proudu a sdílení videa o rozlišení Ultra HD. Můžete rovněž využívat technologii rozpoznávání obrázků nabízenou službou Synology Moments, která automaticky a bezpracně uspořádá vaše cenné vzpomínky.

Nejpopulárnější

To Top