Mobil

StrongPhone Z4: Odolný, tlačítkový a s bohatou výbavou

Novinka v nabídce odolných telefonů značky EVOLVEO navazuje na předchozí velmi
úspěšný model StrongPhone Z3 a přináší bohatou výbavu v robustním a odolném provedení. EVOLVEO StrongPhone Z4 je ideální volbou pro všechny, kdo hledají telefon, který hodně vydrží a nabízí něco navíc.

 

EVOLVEO StrongPhone Z4 má odolné tělo s certifikací IP68 a pogumovaným povrchem, odolá nárazům a vlivům prostředí bez jakýchkoliv problémů. Telefon je vybaven velkým a skvěle čitelným 2,8palcovým IPS LCD displejem, díky své velké baterii s kapacitou 2500 mAh zastane i funkci powerbanky. Ve výbavě nechybí SOS tlačítko. To vše dělá z tohoto telefonu univerzální řešení pro práci v dílně, na stavbě, v náročném terénu, ve velké zimě nebo naopak při vysokých teplotách a vlhkosti.

 

Velký 2,8 displej s technologií IPS

Odolný telefon StrongPhone Z4 disponuje 2,8″ IPS displejem. Tato technologie přináší realistické podání barev, široké pozorovací úhly a nízkou spotřebu energie. Zvýšená odolnost proti poškrábání a tlaku umožní používání telefonu v jakýchkoliv podmínkách.

 

Baterie 2 500 mAh s funkcí powerbanky

Moderní vysokokapacitní Li-ion baterie o kapacitě 2 500 mAh zajistí provoz telefonu až na dva týdny, a navíc je možné využít kapacitu baterie k nabíjení dalších zařízení. Odolný telefon EVOLVEO StrongPhone Z4 je vybaven funkcí powerbanky, která umožní přebytečnou kapacitu baterie dokonale využít.

 

SOS volání a SMS
Outdorový telefon EVOLVEO StrongPhone Z4 je vybaven nouzovým SOS tlačítkem, které může v případě nebezpečí přivolat pomoc. Po stisknutí tlačítka telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu.

 

Multimediální výbava

Součástí výbavy odolného telefonu je 2Mpx fotoaparát, výkonná LED svítilna nebo vestavěné FM rádio s integrovanou anténou a automatickým laděním stanic. Dále je v aplikacích například kalendář, budíky nebo kalkulačka.

 

Nabíjecí stojánek

Pro zjednodušení procesu nabíjení je tento model vybaven nabíjecím stojánkem, který zajistí snadné nabíjení bez nutnosti zapojovat do telefonu USB kabel.

 

Vodotěsný telefon IP68

Vodotěsnost telefonu je certifikována dle normy IP68. Telefon odolá ponoření do vody po dobu 30 minut v hloubce 1,2 metru.

 

Dostupnost a cena
Odolný telefon EVOLVEO StrongPhone Z4 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za 1 490 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top