Hry

Stolní počítače a monitory Acer Nitro uspokojí touhy hráčů po vysoké rychlosti

Acer představil nové herní stolní počítače Nitro a monitory, které rozšiřují rodinu produktů Nitro, navržené pro vynikající příležitostné hraní za přijatelné ceny. Nové stolní počítače Acer Nitro 50 a monitory Nitro VG0 a RG0 snadno vyhoví náročným požadavkům na výkon a grafiku, jak pro tvorbu obsahu, tak pro jeho konzumaci.

Stolní počítače Acer Nitro 50

Společnost Acer vytvořila řadu Nitro 50 pro ty, kdo vyhledávají výkon a bohaté možnosti, jaké může nabídnout jen stolní počítač. Tyto výkonné stolní počítače pohání procesory až Intel® Core™ osmé generace a jsou vybaveny až grafikou NVIDIA® GeForce® GTX 1070, která jim poskytuje vynikající výkon pro graficky náročné úkoly včetně hraní her.

Přinášejí obraz s ohromujícím rozlišením 4K a podporují provoz až čtyř monitorů současně pro dokonalé hraní. Díky až 3TB pevnému disku a 512GB SSD vám na úložišti nikdy nedojde místo. Mohou se pochlubit praktickou nabíjecí plochou pro bezdrátové nabíjení zařízení s podporou Qi, která tak budou vždy připravena k provozu. Navíc je řady Nitro 50 vybavena nápadným krytem inspirovaným ostrým brněním, který je vybaven předním LED osvětlením vyzařujícím zlověstnou červenou záři.

Stolní počítače Nitro 50 optimalizují síť pro hraní, surfování a streamování prostřednictvím síťového rozhraní Realtek Dragon LAN. Pro dokonale podmanivé zážitky nebo pro přeměnu herního zážitku do stereoskopického stačí skombinovat stolní počítač Nitro 50 s monitorem Acer Nitro VG0 nebo RG0.

Monitory Nitro VG0 a RG0

Tyto nové IPS monitory[i] vybavené technologií AMD Radeon™ FreeSync1 uspokojí potřeby hráčů toužících po rychlé době odezvy(2) až 1 ms Visual Response Boost (VRB) pro plynulé hraní, aniž by kvůli tomu bylo nutné vyloupit banku. Monitory Acer Nitro VG0 jsou k dispozici s 27, 23,8 a 21,5″ panely, které poskytují realistické barvy a rozlišení 4K UHD, WQHD nebo Full HD. Extrémně tenké monitory Acer Nitro RG0 se mohou pochlubit pouhých 0,27″ štíhlým profilem a modely s úhlopříčkou obrazu 27 a 23,8″. Oba modely nabízejí sofistikovaný, ale funkcionalistický design, za který získaly ocenění 2018 Red Dot Design Awards.

Nové monitory Nitro jsou vybaveny technologií AMD Radeon™ FreeSync, která synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickou kartou, aby se zabránilo roztrhávání obrazu a minimalizovalo se zpoždění pro zcela plynulé hraní her. Integrovaná funkce Visual Response Boost™ (VRB) snižuje míru rozmazávání v rychle se pohybujících scénách a dosahuje tak efektu 1ms doby odezvy MPRT společně s obnovovací frekvencí až 144 Hz. Integrované šestiosé nastavení barev hráči umožňuje jemně ručně doladit barvy, odstíny a sytost pro co nejlepší přizpůsobení hře, zatímco vestavěná podpora posílení černé hráčům umožňuje výběr z 11 úrovní černé, aby optimalizovali vizuální výhodu a jasně viděli své nepřátele, zavčasu se kryli nebo se navigovali podle křivek na závodní dráze.

Rozlišení 1 920 × 1 080@75 Hz monitorů Nitro RG0 poskytuje vynikající vizuální detaily a je ideální pro Full HD 1080p hraní, sledování multimediálního obsahu a produktivní aplikace včetně připojení k Blu-ray herní konzoli a přehrávání širokoúhlých filmů.

IPS panely poskytují přesné barvy i z širokých úhlů pohledu až do 178° horizontálně a vertikálně. Pro optimální sledování obrazu ale lze monitory naklopit v rozmezí od -5 do 20° [od –5 do 15 u řady RG0]. Monitory Acer Nitro, které pokrývají 72 % barevného prostoru podle standardu NTSC a poskytují jas 250 cd/m2, vytvářejí živé barvy a obrazy. Dvojice 2W stereo reproduktorů4 poskytuje kvalitní zvuk a porty HDMI, VGA a DisplayPort[ii] umožňují připojení k širokému okruhu počítačů pro podporu mohutných zvukových efektů.

Integrovaný režim Acer Game Mode nabízí osm přednastavených režimů displeje pro optimalizaci obrazu v závislosti na typu zobrazovaného obsahu. Těmito režimy jsou Action, Racing, Sport, User, Standard, ECO, Graphic a Movie. Nastavení jsou snadno dostupná pomocí tlačítka nebo v OSD menu.

Acer VisionCare zahrnuje technologie Flickerless, BlueLightShield, ComfyView a low-dimming, zlepšuje pohodlí při dlouhém sledování obrazu například během hraní her. Díky VESA uchycení mohou být monitory zavěšeny na stěnu, aby uvolnily prostor na stole a ponechaly více prostoru pro herní ovladače, myši a další zařízení. Kromě toho konstrukce ZeroFrame maximalizuje oblast zobrazení a umožňuje téměř ničím nepřerušované vícemonitorové konfigurace.

Nejpopulárnější

To Top