Hry

SteelSeries uvádí nové myši Rival 650 a Rival 710

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh bezdrátovou myš Rival 650 s rychlým nabíjením a pokročilou přenosovou technologií Quantum Wireless 2.4 GHz. Novinkou v portfoliu je také model Rival 710, umístěný ve stejném těle jako předchůdce Rival 700, ale s inovacemi včetně nového TrueMove3 senzoru.

„Jsme opravdoví inovátoři v odvětví bezdrátových herních myší. Integrujeme funkce, které nikdy v dané kategorii nebyly k dispozici, jako je přesnost senzoru TrueMove3+ a rychlonabíjecí technologie,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Rival 650 je herní myš navržená pro soutěživé hráče, kteří chtějí skloubit nejpřesnější dostupný senzor a možnost technického a fyzického přizpůsobení.“

SteelSeries Rival 650 Wireless

Uvedení duálního senzoru SteelSeries TrueMove3+ představovalo hlavní milník vývoje technologie herních senzorů. Duální senzor TrueMove3+ vlastní primární senzor TrueMove3 a sekundární optický senzor, který zaznamenává pohyb při zvednutí myši. Model Rival 650 Wireless disponuje totožnou průkopnickou technologií a zároveň ji poprvé zavádí do bezdrátové varianty myši.

SteelSeries Rival 650 Wireless využívá bezdrátového systému Quantum Wireless 2.4 GHz s frekvencí 1000 Hz, poskytující velmi nízkou odezvu 1 ms pro zajištění pevného a konzistentního bezdrátového připojení. Nová myš je také první, která zvládá rychlé nabíjení. Pokud je připojena k USB portu podporujícímu rychlé nabíjení, tak v závislosti na nastaveném režimu podsvícení dokáže za 5 minut nabíjení dosáhnout na více než 3 hodiny hraní, za 15 minut pak na více než 10 hodin hraní.

Myš navazuje na předchůdce a nabízí inovativní přizpůsobení hmotnosti. Umístění závaží po obou bocích myši umožňuje uživateli vyladit střed působení gravitace díky 256 různých kombinací. Toto vylepšení zajistí perfektní rovnováhu pro každý styl držení myši. Součástí je osm 4g závaží.

Hlavní TrueMove3 senzor disponuje 12 000 CPI, 350 IPS a ultra nízkou latencí s vysokou přesností snímání pohybu bez nechtěného efektu jitteru. Sledování pohybu „jedna k jedné“ (1-to-1) v hodnotách od 100 do 12 000 CPI přináší skutečný výkon pro eSport a byl poprvé představen s modely Rival 310 a Sensei 310. Vlastní navržený TrueMove3 SROM dramaticky snižuje reakční dobu a značně zvyšuje přesnost.

Druhý senzor umožňuje hráčům pohybovat se myší nad podložkou, resp. nastavit vzdálenost od podložky, kdy senzor stále sleduje její pohyb a kdy se „vypne“. Tím eliminuje nechtěné pohyby hráčů při zvednutí myši. Senzor je vybaven maximálně přesnou lineární optickou detekcí od 0,5 do 2 mm.

Myš je kompatibilní se zdarma dodávaným softwarem SteelSeries Engine využívající několik exkluzivních aplikací pro nastavení RGB podsvícení, propojující komunikační službu Discord a dalšími tzv. Game Sense aplikacemi pro notifikace a interakci s herními událostmi.

Nejpopulárnější

To Top