Audio

SteelSeries rozšiřuje vlastní ekosystém audio produktů o reproduktory Arena

SteelSeries, výrobce headsetů Arctis, hojně oceňované řady herního audio příslušenství, představuje reproduktory s označením Arena 3, Arena 7 a Arena 9. Prémiová řada herních reproduktorů vyplňuje prázdné místo na trhu, protože kombinuje kvalitní hardwarové a softwarové řešení přinášející naprosté vtažení do hry.

Nejnovější přírůstek do rodiny SteelSeries, řada Arena, představuje mnoho prvenství včetně reálného prostorového zvuku prostřednictvím připojení jediného USB konektoru a pohlcujícího a vysoce kvalitního zvuku vycházejícího z dvoupásmové konstrukce reproduktorů. Dva přední, středový, dva bezdrátové zadní reproduktory a 6,5palcový subwoofer doplňuje aplikace Sonar Audio Software Suite, umožňující vyladit každý detail díky prvnímu profesionálnímu parametrickému ekvalizéru určenému pro hráče.

Nová série reproduktorů Arena byla navržena a zkonstruována s cílem přinést zvukově věrný zážitek. Proto byly pro prvotřídní měniče využity materiály jako prémiová organická vlákna a hedvábí k vytvoření extrémně přesné herní zvukové kulisy, a to přesně takové, jakou zamýšleli vývojáři.

SteelSeries Arena 3 – Kombinace kvality zvuku a všestrannosti

Reproduktory Arena 3 tvoří dvě jednotky a nabízí jeden z největších měničů v herním segmentu. Využívá 4palcový driver s kónickým tvarem vyhotoveným z organických vláken, reprodukující plný rozsah včetně čistých výšek, živých středů a silných basů, a umožňuje tak jasně slyšet každý krok, kulku a výbuch s naprostou přesností. Celkový akustický tvar a dopředu směřující bassový port předurčuje reproduktory pro využití u stolního počítače. Obě jednotky jsou dodávány se stavitelným stojanem pro dokonalé přizpůsobení. Lze je připojit standardně přes kabel a také bezdrátově přes Bluetooth.

SteelSeries Arena 7 – bezkonkurenční zvuk, který hráči slyší, cítí a vidí

Velcí herní nadšenci se chtějí maximálně ponořit do hry také tím, že hru cítí a vidí kolem sebe. Tento pocit jim zprostředkuje set reproduktorů Arena 7. Jedná se o 2.1 sestavu se dvěma dvoupásmovými reproduktory a jedním 6,5palcovým subwooferem směřujícím dolů a vytvářejícím silnou odezvu –  bohatou, hlubokou a přesnou reprodukci nízkých frekvencí. Čtyřzónové RGB podsvícení lze plně přizpůsobit, reaguje na měnící se barvu monitoru nebo hudbu a umocňuje atmosféru herního doupěte. Připojení k PC, Mac nebo konzoli PlayStation zajišťuje USB-C, ale k dispozici je také optický vstup/výstup a standardní 3,5mm jack konektor pro připojení telefonu, tabletu, televize a dalších audio zařízení. Zároveň lze využít široce kompatibilní Bluetooth.

SteelSeries Arena 9 – dokonalá sestava reproduktorů pro naprosté pohlcení hrou

Dokonalý zvukový zážitek a prostorový zvuk reprodukují dvoupásmové reproduktory, dva přední s reagujícím PrismSync RGB podsvícením, dedikovaný středový, dva bezdrátové zadní a výkonný subwoofer. Arena 9 jako první herní reproduktorová sestava 5.1 nabízí USB-C rozhraní pro připojení k PC, Mac nebo konzoli PlayStation a bezdrátové zadní reproduktory. Hráči mají také možnost využít optické připojení, standardní 3,5mm Aux nebo Bluetooth.

Sonar Audio Software Suite

Další vylepšení kvality zvuku a možnost nastavení reproduktorů série Arena přináší aplikace Sonar Audio Software Suite. Speciálně navržená pro hráče pro maximální přizpůsobení zvuku, resp. všech jeho detailů. Uživatelé mohou nastavit téměř každý aspekt zvuku pomocí 10pásmového profesionálního parametrického ekvalizéru, funkce Acoustic Echo Cancellation, Spatial Audio pro simulaci prostorového zvuku a mnoho dalšího.

SteelSeries Arena Wireless Mic

Jako ideální doplněk k reproduktorům Arena uvádí SteelSeries na trh také bezdrátový mikrofon Arena Wireless Mic. Samostatný bezdrátový mikrofon „bondovka“ na ucho využívá technologie ClearCast SuperCardiod Noise Canceling odstraňující rušivý okolní hluk díky algoritmům umělé inteligence v aplikaci Sonar. Volnost a široké možnosti připojení zajišťuje bezdrátová technologie Quantum 2.0 Wireless. resp. USB-C adaptér vhodný k připojení k PC, Mac, PlayStation (adaptér na USB-A je součástí balení). Promyšlený komfortní design a lehká konstrukce myslí na maximální pohodlí během dlouhých herních seancí a systém upevnění SoftFlex perfektně padne do ucha. Užitečnou vlastností je umístění ovládacích prvků na dosah ruky, stejně tak jako intuitivní červený LED indikátor ztlumení mikrofonu. Mikrofon je vybaven baterií o výdrži 4,5 hodiny a funkcí rychlého nabíjení, kde 15 minut v síti znamená 1 hodinu bezdrátové zábavy.

Nejpopulárnější

To Top