Video

Společnost Western Digital spojuje umění a technologie v nových řešeních pro profesionály audiovizuální tvorby

Společnost Western Digital představuje nová řešení značky SanDisk® a produktové řady SanDisk Professional. Novinky obohacují ekosystém řešení pro ukládání digitálního obsahu pro streamovací, mediální a zábavní průmysl. Tyto produkty profesionální třídy, mezi něž patří dva nové stolní pevné disky a paměťová karta, nabízejí kvalitu a spolehlivost potřebnou pro pracovní postupy s videem na produkční úrovni, aniž by to bylo na úkor prémiového designu.

„Je úžasné sledovat, jak společnost Western Digital pokračuje v rozšiřování své nabídky produktů s rozhraním Thunderbolt™, které poskytuje špičkové možnosti a spolehlivost, jež mediální a zábavní průmysl potřebuje,“ řekl Jason Ziller, generální ředitel divize Client Connectivity společnosti Intel Corporation. „Díky využití výkonu naší technologie Thunderbolt podporují pevné disky podnikové třídy a další řešení pro připojení více zařízení všechny profesionály a kreativní profesionály a jejich stále složitější požadavky a inovativní případy použití.“

SanDisk Professional G-DRIVE® PROJECT

 • Vysoký výkon a škálovatelnost: Rozhraní Thunderbolt 3 poskytuje vynikající výkon a podporuje řetězení až pěti zařízení pro vytváření rozmanitých pracovních postupů při tvorbě digitálního obsahu. Je také kompatibilní s USB 3.2 Gen 2.
 • Pevný disk Ultrastar® podnikové třídy s rychlostí 7200 otáček za minutu: Poskytuje kapacitu až 22 TB* a rychlost čtení/zápisu 260 MB/s** pro flexibilní zvládání náročných pracovních úloh a zálohování kritického obsahu.
 • Dostupnost: SanDisk Professional G-DRIVE PROJECT je nyní k dispozici za doporučenou cenu od 10 799 Kč za 6 TB*. Zakoupit jej můžete v obchodě Western Digital Store nebo u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů SanDisk Professional.

 

SanDisk Professional G-RAID® MIRROR

 • Obrovská kapacita: Až 44 TB* maximální kapacity (22 TB* ve výchozím RAID 1) na dvou pevných discích Ultrastar podnikové třídy s rychlostí otáčení 7200 otáček za minutu pro nejnáročnější pracovní zátěž a archivaci důležitého obsahu, což uživatelům umožňuje zálohovat jejich životní dílo a žít bez obav s vědomím, že jejich nejdůležitější soubory jsou na jednom místě.
 • Režim zrcadlení pro klid duše: Dodává se v režimu RAID 1, takže cenný obsah je automaticky duplikován na druhou jednotku pro bezstarostnou redundanci dat. Přepnutí na JBOD nebo RAID 0 provedete snadno přepnutím přepínače – není třeba stahovat aplikace ani instalovat speciální software.
 • Slot pro kazetu PRO-BLADE™ SSD mag: Kazeta PRO-BLADE SSD mag (prodává se samostatně) s bleskovou rychlostí.
  • Dostupnost: SanDisk Professional G-RAID MIRROR bude k dispozici již nyní v obchodě Western Digital Store nebo u autorizovaných prodejců, e-shopů a distributorů SanDisk Professional. Doporučená cena začíná na 19 399 Kč za 12 TB*.

„Společnost Western Digital pomáhá tvůrcům v produkčním průmyslu řešit datové výzvy způsobené zvýšeným využíváním umělé inteligence, speciálních efektů a přechodem z rozlišení 4K na 8K a 12K,“ říká Ruben Dennenwaldt, vedoucí produktového marketingu a marketingových operací EU/CIS společnosti Western Digital. „Tyto nejnovější přírůstky naší značky SanDisk a řady SanDisk Professional nabízejí konkrétně vysokou efektivitu, vysoký výkon, vysokou spolehlivost a vysokou škálovatelnost, které jsou potřebné k tomu, aby tvůrcům digitálního obsahu pomohly bezproblémově integrovat tato řešení do jejich jedinečných procesů a pozvedly jejich pracovní postupy k dosažení výsledků v hollywoodské kvalitě, ať už jsou na cestách, na místě nebo v kanceláři/střihárně.“

Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress™ typu B

  • Výkon v kinematografické kvalitě: Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress typ B umožňuje uživatelům pořizovat videa v kvalitě 8K1 v kinematografické kvalitě bez výpadků snímků při minimální udržitelné rychlosti 1 400 MB/s**.
  • Odolné pouzdro: Odolá pádům z výšky až 1 metru a síle až 50 newtonů2, což pomáhá chránit nenahraditelné záběry a videa.
  • Kompatibilní s PRO-READER a PRO-DOCK 4: PRO-CINEMA CFexpress typu B se zařízeními SanDisk Professional PRO-READER CFexpress a PRO-DOCK 4 (prodávají se samostatně) pro škálovatelné, simultánní načítání, které pomáhá maximalizovat produktivitu.
  • Dostupnost: Karta SanDisk PRO-CINEMA CFexpress type B bude k dispozici na podzim tohoto roku v obchodě Western Digital Store nebo u autorizovaných prodejců, elektronických prodejců a distributorů SanDisk Professional. Předobjednejte si zařízení již nyní v obchodě Western Digital Store. Doporučená maloobchodní cena začíná na 11 499 Kč za 320 GB* s omezenou doživotní zárukou.3

* 1GB = 1 miliarda bajtů a 1TB = 1 bilion bajtů. Skutečná uživatelská kapacita může být nižší v závislosti na provozním prostředí a/nebo konfiguraci RAID. U produktů RAID je kapacita úložiště založena na režimu RAID 0, pokud není uvedeno jinak.

** 1 MB/s = 1 milion bajtů za sekundu. Na základě interního testování; výkon se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení, podmínkách používání, kapacitě disku a dalších faktorech.

1. Podpora videa 8K (7680×4320) se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení, atributech souborů, podmínkách použití a dalších faktorech. Viz www.sandisk.com/HD.

2. Na základě interního testování.

3. Záruka 30 let v Německu, Kanadě a dalších regionech, kde není uznávána doživotní záruka. Viz www.sandisk.com/wug.

Nejpopulárnější

To Top