IT

Společnost Synology představuje zařízení RackStation RS1619xs+

Společnost Synology Inc. dnes představila zařízení RackStation RS1619xs+, 4šachtový rackový server NAS ve tvaru 1U nabízející flexibilní škálovatelnost úložiště a podporu paměti M.2 SSD, který je určen pro úlohy náročné na vstupy/výstupy v rostoucích podnicích.

– Díky výbavě zahrnující aplikace bohaté na funkce určené pro spolupráci je zařízení RS1619xs+ ideální pro malé až střední podniky, kterým pomůže zvýšit efektivitu spolupráce, uvedl Michael Wang, produktový manažer společnosti Synology Inc. – Flexibilní možnosti upgradování, jako jsou vysoce výkonné síťové adaptéry, mezipaměť SSD M.2 a rozšíření kapacity úložiště, umožňují růst zařízení RS1619xs+ společně s potřebami podniku v jednotlivých fázích jeho rozvoje.

Klíčové funkce zařízení RS1619xs+:

  • Čtyřjádrový procesor CPU a paměť DDR4 rozšiřitelná až na 64 GB
  • Volitelný síťový adaptér 10GbE přináší vynikající výkon sekvenčního čtení přes 1523 MB/s
  • Dva vestavěné sloty pro mezipaměť SSD M.2 2280 zvyšují výkon náhodného vstupu/výstupu systému pomocí disků SSD NVMe/SATA
  • Kapacitu úložiště lze pomocí jedné rozšiřovací jednotky Synology RX1217/RX1217RP rozšířit až na 224 TB

Zařízení RS1619xs+ používá systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitivní operační systém pro zařízení Synology NAS, který nabízí kvalitní aplikace zvyšující zabezpečení dat a produktivitu práce. Společnost Synology získala celou řadu mediálních ocenění, například přední místo v kategorii středně rozsáhlých serverů NAS v průzkumu řešení úložišť provedeném společností TechTarget a sedm let po sobě první místo v anketě Volba čtenářů webu PC Mag Readers.

Nejpopulárnější

To Top