IT

Společnost Acer představila svůj první ekologický Wi-Fi 6E Mesh router vyrobený z recyklovaných materiálů

Společnost Acer dnes představila síťový router Acer Connect Vero W6m, svůj první ekologický router Wi-Fi 6E, který ve svém šasi využívá recyklované materiály (PCR) a je vybaven úsporným režimem pro efektivní využívání energie. Router je poháněn čtyřjádrovým procesorem s taktem 2 GHz a obsahuje soubor vylepšených funkcí pro připojení, pokrytí a zabezpečení, včetně možnosti třípásmového připojení Wi-Fi 6E AXE7800[[1],2].

„Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit portfolio síťových zařízení Acer o mesh router Acer Connect Vero W6m Wi-Fi 6E, který je vybaven podporou třípásmového připojení Wi-Fi 6E a poskytuje rychlé a bezpečné připojení s rozsáhlým pokrytím sítě v jakékoli domácnosti nebo kanceláři,“ řekl Wayne Ma, generální ředitel, IoB, společnost Acer Inc. „Tento výkonný router je také nejnovějším přírůstkem do naší rostoucí řady ekologických produktů Vero, která ztělesňuje závazek společnosti Acer plnit svou odpovědnost za životní prostředí a pomáhat minimalizovat uhlíkovou stopu.“

Rychlé a bezproblémové Wi-Fi 6E připojení

Acer Connect Vero W6m, první ekologický router společnosti Acer, je vybaven připojením Wi-Fi 6E a splňuje bezpečnostní normy stanovené směrnicí Evropské komise o rádiových zařízeních. Zařízení je podporuje propustnost Wi-Fi 6E Triband (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz[1,2]) AXE7800 a poskytuje rychlost až 7,8 Gb/s, což zajišťuje rychlé a stabilní připojení k internetu při online připojení. Tento Wi-Fi 6E router lze také spárovat až se 4 jednotkami a vyznačuje se působivým dosahem sítě až 465 m2 u systému dual mesh a až 930 m2 u systému quad mesh, což pomáhá eliminovat mrtvá místa ve větších oblastech pokrytí[1,3]. Zařízení Acer Connect Vero W6m je poháněno čtyřjádrovým MediaTek procesorem A53 s frekvencí 2 GHz, má 1 GB LPDDR RAM a 4 GB paměti a je zkonstruováno tak, aby dokázalo udržet krok s požadavky na vysokou šířku pásma.

Tento Wi-Fi 6E router klade velký důraz také na ochranu a zabezpečení dat, protože jako první router splňuje normy kybernetické bezpečnosti EU EN 303 645 (RED). Spolu s portfoliem routerů Acer zaměřených na výkon, včetně routerů Predator Connect W6 a Predator Connect W6d, vyjadřuje přidání routeru Vero Connect W6m závazek společnosti Acer poskytovat inovativní zařízení pro připojení, která poskytují kvalitní a bezpečné síťové připojení pro všechny typy uživatelů.

Ekologicky uvědomělý interiér i exteriér

Při navrhování tohoto routeru byl brán ohled na životní prostředí a snaha o snižování emisí CO2 se odráží ve všech aspektech zařízení, od šasi až po energeticky úsporné funkce. Ve svých obalech také využívá 100% recyklovatelný papír.

Minimalistický a kompaktní estetický router Acer Connect Vero W6m je vyroben z 30 % z PCR plastu a je lakován v šedé barvě dlažebních kostek, aby mohl splynout s jakoukoli kancelářskou nebo domácí sestavou. Speciální funkce úsporného režimu optimalizuje spotřebu energie routeru spolu s dalšími připojenými zařízeními tím, že řídí dobu jeho spánku, když není využíván a účinně reguluje frekvenční rozložení dat.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se liší v závislosti na zemi prodeje. Další informace o dostupnosti, specifikacích a cenách produktů na konkrétních trzích získáte na adrese www.acer.cz.

 

  1. [] Síťové a okolní podmínky (mimo jiné včetně objemu síťového provozu, možností zařízení a konstrukce budovy) mohou ovlivnit skutečnou datovou propustnost a bezdrátové pokrytí.

    [2] Pásmo 6 GHz je omezeno pouze na vnitřní použití a vyžaduje klienty podporující standard Wi-Fi 6E.

    [3] Pokrytí jedné jednotky je 280 m2. Pokrytí čtyř jednotek je 930 m2.

Nejpopulárnější

To Top