Audio

Sony vychytávky bez kterých se v létě neobejdete

Léto už je v plném proudu a vy přemýšlíte, co byste si s sebou neměli zapomenout na dovolenou? Sony pro Vás má několik zajímavých tipů na produkty, které se na cesty vždy hodí.

Skutečně pohodlné cestování

Léto je v plném proudu a vás čeká dlouhý let na dovolenou? S novými sluchátky 1AM2 od Sony si užijete i ten nejdelší let a i cestování může být zábava.

Díky měkkým náušníkům sluchátek 1AM2 ze syntetické kůže a lehké konstrukci si užijete dokonalé pohodlí při cestování. Přilnavé provedení zajistí eliminaci okolních zvuků. Navíc nově vyvinutý 40mm lehký HD reproduktor sluchátek zapříčiní, že si vychutnáte oblíbeného interpreta v nejvyšší kvalitě. Pomocí dálkového kabelového ovládání můžete jednoduše ovládat hudbu, kterou zrovna posloucháte, aniž byste museli vyndávat váš telefon nebo přehrávač z kapsy. Použití kvalitních materiálů přináší dlouhou životnost sluchátek.

 

Sportování bez hranic

 

Vychutnejte si cvičení venku v parku s bezdrátovými sportovními sluchátky do uší WI-SP500 a svou oblíbenou hudbu si tak užijte ještě více díky volnému pohybu bez překážejících kabelů.

Tato sluchátka WI-SP500 do uší s ovládáním pomocí tlačítek nabízejí jednoduchou a lehkou konstrukci, která pevně drží v uších při cvičení nebo když jdete jen tak ven. Ergonomický design a gumové hroty zaručují maximální pocit pohodlí. Sluchátka disponují reproduktory otevřeného typu, což vám umožní poslouchat hudbu a zároveň vnímat okolní zvuky. Baterie vydrží až 8 hodin, takže je nemusíte nabíjet po každém cvičení. Navíc jsou odolná proti potu a postříkání vodou díky ochraně třídy IPX4, takže vás ani špatné počasí nezastaví.

Na procházky se stylem

 

Užijte si letní procházky se stylovými bezdrátovými sluchátky CH700N s technologií pro odstranění okolního hluku. Vybrat si můžete ze tří barevných variant, které se dokonale hodí ke každému stylu.

Tato bezdrátová sluchátka zajistí, že vám kabely už nikdy nebudou překážet. Baterie vydrží až 35 hodin a umožní vám tak poslouchat vaší oblíbenou hudbu celý den. Navíc se také rychle nabíjí, pouhých 10 minut nabíjení vám zajistí 60 minut přehrávání. Díky 40mm kopulovitým reproduktorům uslyšíte úplně všechno. A pro nekonečné pohodlí se sluchátka přizpůsobí tvaru vaší hlavy i účesu, takže s nimi budete i skvěle vypadat.
Fotky z dovolené jako od profesionála

Zaznamenejte si své zážitky z dovolené v nejvyšší kvalitě s novým fotoaparátem α7 III od Sony, díky kterému si při prohlížení fotek budete připadat jako byste byli opět na pláži u moře.

Zachyťte nezapomenutelné okamžiky díky modelu α7 III od Sony, který je vybaven novým snímačem Full-Frame CMOS se zpětným osvětlením a dalšími inovacemi v oblasti zobrazování, snadnou obsluhou a spolehlivou odolností, které vyhovují požadavkům i profesionálních fotografů. Navíc tento fotoaparát umožňuje snímat potichu rychlostí až 10 sn.,/s se sledováním AF/AE,, takže při focení nebudete rušeni žádnými nepříjemnými zvuky.

Festival u vás doma

Pozvěte přátele a uspořádejte si svůj vlastní hudební festival. Díky přenosnému bezdrátovému reproduktoru SRS-XB31 s technologií Bluetooth®, funkcí EXTRA BASS™ a párty světlům se můžete cítit jako na opravdovém festivalu i u vás doma.

Uspořádat vlastní hudební festival už nebude problém, tento přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® nabízí vše potřebné pro správnou atmosféru. Díky funkci Wireless Party Chain propojíte až 100 reproduktorů pomocí technologie BLUETOOTH®. Barevné světelné pásy reproduktoru SRS-XB31 se přizpůsobí hudbě, která právě hraje. Reproduktor můžete položit kamkoli, protože je odolný proti prachu a vodě s krytím IP67, takže je perfektní pro venkovní použití. Navíc až 24 hodinová výdrž baterie vám zaručí nekončící zábavu.

Malí pomocníci

Ať už sportujete nebo si užíváte výlety či procházky městem, vezměte si s sebou stylová minimalistická sluchátka WF-SP700N, která se vejdou opravdu všude.

 

Užívejte si všechny svoje aktivity naplno se skutečně bezdrátovými sluchátky WF-SP700N. Technologie pro odstranění šumu brání rozptylování, zatímco režim okolního zvuku vám dovolí vnímat hudbu i zvuky okolního dění. S funkcí EXTRA BASS™ dosáhnete opravdu silného a působivého zvuku. Pokud budete na výletě, nemusíte se obávat deště, díky krytí IPX4, o které se stará ochranný materiál vás nic nezaskočí. Sluchátka jsou skutečně pohodlná, takže je můžete nosit celé hodiny. Navíc díky kompaktnímu pouzdru budou sluchátka nejen v bezpečí, ale na cestách budou mít k dispozici i další dvě plná tříhodinová nabití. Vybírat můžete ze čtyř barevných variant.

Nejpopulárnější

To Top