Audio

Sony rozšiřuje dostupnost technologie 360 Spatial Sound Experience pomocí aktualizace firmwaru prémiového soundbaru HT-A7000

Sony oznámila aktualizaci firmwaru pro prémiový soundbar HT-A7000, která přináší široce oceňovanou funkci 360 Spatial Sound Mapping, jež se poprvé představila v systému domácího kina HT-A9 v roce 2021 . Zákazníci získají přístup k této inovativní funkci po připojení soundbaru k novým bezdrátovým zadním reproduktorům Sony SA-RS5, které budou uvedeny na trh v létě 2022, nebo k aktuálně dostupným bezdrátovým zadním reproduktorům SA-RS3S.

Díky revoluční technologii 360 Spatial Sound Mapping od společnosti Sony mohou zákazníci vnímat zvuk ze všech směrů a vzdáleností. Pomocí technologie Sound Field Optimization využívá soundbar vestavěné mikrofony k důmyslnému měření relativní výšky a polohy soundbaru a zadních reproduktorů. Technologie 360 Spatial Sound Mapping pak vytváří více virtuálních reproduktorů syntézou zvukových vln na základě informací o jejich poloze. Díky této technologii vyplní široké prostorové zvukové pole od Sony každou část obytného prostoru, takže si mohou všichni vychutnat stejně kvalitní zvuk, ať už se nacházejí kdekoli v místnosti.

Uživatelé mohou svůj zážitek dále umocnit propojením s kompatibilním televizorem BRAVIA™ XR. Pomocí funkce Acoustic Center Sync se soundbar i televizor BRAVIA XR promění ve středový reproduktor systému domácího kina v rámci nastavení 360 Spatial Sound Mapping1,2. To umožňuje, aby zvuk přesně odpovídal dění na obrazovce, a zajišťuje tak čistší dialogy a podmanivější zážitek.

Přidejte volitelné bezdrátové zadní reproduktory SA-RS5 a od léta 2022 si dopřejte bohatší a pohlcující zážitek z prostorového zvuku 360 Spatial Sound.

Nové bezdrátové zadní reproduktory Sony SA-RS5 poskytují optimální kvalitu zvuku a širokou směrovost pro 360 Spatial Sound v kombinaci s kompatibilním soundbarem. Jsou vybaveny reproduktory směřujícími nahoru pro bohatší a pohlcující prostorový zvuk 360 Spatial Sound a také vestavěnou baterií až na 10 hodin přehrávání.

Klíčové vlastnosti bezdrátových zadních reproduktorů SA-RS5:

• Produkují pohlcující a čistý zvuk: Reproduktory směřující nahoru odrážejí zvuk od stropu a zajišťují tak působivější zvuk z prostoru nad hlavou. Oba široce směrové woofery a měkké kopulovité výškové reproduktory vytvářejí bohatou, rozsáhlou zvukovou scénu, která nabízí výjimečnou čistotu. Duální pasivní zářiče zvýrazňují nízké tóny a dodávají basům na síle.

• Dlouhá výdrž baterie4: Díky až 10hodinové výdrži baterie při plném nabití nabízejí reproduktory flexibilní instalaci, která se hodí do jakéhokoli obývacího pokoje. Lze je nabíjet tak, aby nebyly na očích, snadno je zapnout a automaticky navázat bezdrátové spojení s kompatibilním soundbarem. Vše je rychlé a snadné, bez potřeby nevzhledných kabelů. Pokud spěcháte, pouhých 10 minut nabíjení vám zajistí až 90 minut fungování . Zadní reproduktory SA-RS5 je možné používat jak na baterii, tak připojené do elektrické sítě.

• Kalibrace zvuku jediným dotykem: SA-RS5 je vybaven tlačítky OPTIMIZE a dvěma mikrofony v každém reproduktoru. Stisknutím tlačítka OPTIMIZE na jednotce aktivujete funkci Sound Field Optimization a reproduktory v kombinaci s kompatibilním soundbarem inteligentně změří pomocí dvou mikrofonů vzdálenost mezi reproduktory a stropem.

• Design, který snadno splyne: Tyto reproduktory byly navrženy tak, aby vzhledově ladily ke kompatibilním soundbarům Sony tak, aby ladily s kompatibilními soundbary. Válcovitý tvar představuje jeden celistvý blok a jejich rovná zadní strana dokonale přiléhá ke stěně.

Cena a dostupnost: Doporučená maloobchodní cena modelu SA-RS5 je 19 990 Kč a bude v prodeji od léta 2022 u vybraných prodejců.

Nejpopulárnější

To Top