Foto

Softwarové novinky od Fujilmu

FUJIFILM představuje novou verzi aplikace FUJIFILM Camera Remote s vylepšenou použitelností a připojitelností.Fujifilm uvádí aktualizaci firmware pro FUJIFILM X-T100 a FUJIFILM X-A5. Fujifilm uvádí aktualizaci firmware pro FUJIFILM X-T3.

Fujifilm Corporation (President: Kenji Sukeno) uvede novou verzi aplikace FUJIFILM Camera Remote (ver. 4.0) pro vaše chytrá zařízení, kterou podporují všechny FUJIFILM fotoaparáty s možností bezdrátového připojení. Pomocí aplikace FUJIFILM Camera Remote lze na dálku ovládat digitální fotoaparáty s bezdrátovým připojením – zaznamenávat na fotoaparát fotografie a videa a přenášet je přímo do vašeho chytrého zařízení. Díky nově nadesignovanému uživatelskému rozhraní Ver. 4.0 je nyní párovací proces jednodušší.

FUJIFILM Corporation (President: Kenji Sukeno) uvedl aktualizace firmwaru pro digitální fotoaparáty FUJIFILM X-T100 (dále jen X-T100) a FUJIFILM X-A5 (dále jen X-A5) z řady X-Series.

.FUJIFILM Corporation (President: Kenji Sukeno) uvedl aktualizace firmwaru pro digitální fotoaparáty FUJIFILM X-T100 (dále jen X-T100) a FUJIFILM X-A5 (dále jen X-A5) z řady X-Series

Nejpopulárnější

To Top