Audio

Sluchátka střední třídy Audictus Achiever nabízejí příznivý poměr cena-výkon

Nová značka na českém trhu Audictus, která se specializuje na produkty audio techniky, představuje další novinku z produktové řady sluchátek. Audictus Achiever jsou uzavřená sluchátka s mnoha funkcemi, kvalitním zvukem a především příznivým poměrem cena-výkon.

Potrpíš si na nejvyšší kvalitu hudby a přehrávaných tónů? Je čas nastavit laťku ještě výš. Sluchátka Audictus Achiever díky kvalitním dynamickým měničům s průměrem 40 mm přehrávají celý rozsah tónů s extrémní důkladností, což ti umožní ponořit se do oblíbené skladby a vychutnat si ji jako ještě nikdy před tím. Měkké polstrování náušníků efektivně tlumí vnější ruchy pro ještě větší zážitek z poslechu.

Sluchátka Achiever přinášejí celou řadu vlastností, které zvyšují pohodlí během používání a dělají z nich nepostradatelného partnera nejen při běžném nošení, ale i na cestách. Sluchátka jsou vybavena měkkým polstrováním náušníků a hlavového mostu, což je zárukou pohodlí i během několikahodinového používání.

Navíc jsou sluchátka vybavena sklápěcí konstrukcí s nízkou hmotností, jakož i odnímatelným kabelem, což je velmi praktická vlastnost při přenášení a cestování. Dále v balení nalezneš praktické cestovní pouzdro a textilní obal, který chrání sluchátka před poškozením. Konstrukce sluchátek umožňuje natáčet jednotlivé mušle nezávisle na sobě. Můžeš tak používat pouze jedno sluchátko, podobným způsobem jako DJ při své práci.

Bezdrátová sluchátka Audictus Achiever jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 1 290 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top