Kancelář

Skartovačky NATEC s všeříkajícím označením Beaver

Význam rychlého, spolehlivého, efektivního a bezpečného skartování důležitých dokumentů v dnešní době roste. A to nejen s ohledem na příslušná nařízení GDPR. Produktová řada vysoce výkonných kancelářských skartovaček Natec Beaver je určena pro efektivní skartování dokumentů formátu A4. Skartovačky Natec Beaver splňují podmínky stupně utajení NBÚ: Typ 2 „Důvěrné“, respektive Typ 1 „Vyhrazeno“.

Skartovačky Natec Beaver jsou výkonná a spolehlivá zařízení vhodná pro střední a větší kanceláře a také pro domácnosti. Skartovačky zajišťují rychlé, spolehlivé a bezpečné ničení důležitých dokumentů. Odolné nože umožňují efektivní skartaci až deseti stran současně křížovým respektive přímým řezem. Objemné záchytné koše s kapacitou až patnáct litrů zvyšují pohodlí při práci a urychlují proces skartace.

Modely Beaver Office a Office Plus s křížovým typem řezu splňují normy stupně utajení NBÚ Typ 2 „Důvěrné“. Beaver Office Pro, jako nejvýkonnější model této řady, zvládne zaráz skartovat až deset listů, včetně kancelářských spon a spon sešívaček, umí také platební karty. Model Beaver Home je určen pro domácnosti a menší kanceláře. Zvládne naráz pět listů papíru, které rozřeže na pásky, využívá tedy přímý řez a splňuje podmínky utajení Typ 1 „Vyhrazeno“.

Dostupnost a cena
Skartovačka Natec Beaver Office Plus (NHS-1318) je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 690 Kč včetně DPH.

Skartovačka Natec Beaver Office (NHS-1317) je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 290 Kč včetně DPH.

Skartovačka Natec Beaver Home (NHS-1316) je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 790 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top