Video

Sharp uvedl 80palcový 4K BIG PAD

Sharp oznámil uvedení špičkového 80” interaktivního displeje 4K BIG PAD, kterým dále rozšiřuje nabídku displejů v rámci řady 4K BIG PAD. Model PN-80TH5 staví na portfoliu oceňovaných interaktivních plochých displejů Sharp, určených pro sdílení informací při poradách a učebních lekcích, jež sahá od základních displejů až po vyspělá zobrazovací řešení.

PN-80TH5 díky celé řadě speciálních, standardně dodávaných funkcí na podporu práce s ultra-HD rozlišením, usnadňuje zobrazování velkého množství podrobných informací, kupříkladu technických výkresů, map nebo listů tabulek. Díky unikátní technologii Sharp UV²A LCD, nabízí PN-80TH5 skutečné čtení ve 4K s nejlepším rozlišením a poskytuje zářivě bílou barvu i extrémně tmavé odstíny černé s vysokým kontrastem a jasným obrazem.

 

PN-80TH5 nabízí psaní ve 4K díky jedinečným technologiím zobrazování Sharp. Patří sem mimo jiné vyspělý Pen Software optimalizovaný pro 4K UHD rozlišení a mimořádně přesný a rychlý 30bodový kapacitní P-CAP dotyk. Pro ještě vyšší přesnost, funkce ochrany před otiskem dlaně zajišťuje, že při psaní na displeji nezanecháte nežádoucí otisky a 4tlačítkové aktivní pero s 2mm stylusem zajišťuje možnost plynulého vkládání anotací.

 

Všechny displeje Sharp BIG PAD přináší komfort jako při psaní perem na papír – tedy dojem, že se psaní na BIG PAD pomocí prstu nebo pera podobá psaní na opravdový papír. Intuitivní práce s dotykem uživatelům umožňuje vyšší míru důvěry při výuce nebo prezentacích.

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE, uvádí: „Naše interaktivní displeje BIG PAD jsou známy pro nejkvalitnější dotykový systém a pro bezkonkurenční spolehlivost. Celá řada přináší zařízení pro každý typ uplatnění a díky nyní představenému 80“ 4K BIG PADu můžeme nabídnout řešení pro nejnáročnější specializované aplikace, jež pracují ve velkém měřítku s technickým obsahem, kde přesné psaní a mimořádně jednoduchá obsluha mají mimořádnou důležitost.“

 

Cenami ověnčená architektonická a designová společnost Zaha Hadid Architects se z důvodu ultra-vysokého rozlišení rozhodla investovat právě do interaktivního displeje Sharp 4K BIG PAD: Paulo Flores, Associate Director, uvedl: „Ostrosti u nás přisuzujeme velký význam, neboť tak definujeme křehkost geometrie a to, jak jsou obrazy vnímány na schůzkách.“ Display BIG PAD také přispěl k rychlosti práce týmu. Paolo uvedl: „Displej umožňuje zvýšení objemu komunikace, neboť se všichni lidé najednou mohou setkat přímo u obrazovky. Skici se tak mohou okamžitě stát předmětem diskuse.“

 

Model PN-80TH5 je vysoce flexibilním řešením, vhodným pro celou řadu aplikací s možností instalace na výšky, na šířku i čelem vzhůru. V případě dalších požadavků na řešení má PN-80TH5 integrovaný rozšiřující slot Mini OPS pro doplnění dalších funkcí, například vložení HDBaseT modulu zajištujícího jednoduchého řešení kabelového přenosu dat na velké vzdálenosti nebo bezdrátového modulu pro snadné sdílení obsahu na BYOD zařízení bez nutnosti použití kabeláže.

Nejpopulárnější

To Top