Mobil

Seznamte se s novým telefonem Galaxy A30s

Společnost Samsung Electronics představila nový telefon Galaxy A30s s novým moderním vzhledem a vylepšenými inovacemi. Galaxy A30s je určen pro ty, kdo chtějí své zážitky zachycovat i sdílet okamžitě, a poskytuje výkon, jaký uživatelé potřebují v éře života v přímém přenosu. Díky všestrannému fotoaparátu, displeji Infinity bez rušivých prvků a baterii s dlouhou výdrží nabízejí tyto nové chytré telefony modernizované verze funkcí, které jsou pro uživatele nejdůležitější. Nový chytrý telefon Samsung Galaxy A30s bude v České republice dostupný v druhé polovině září za doporučenou maloobchodní cenu 6 999 Kč v černé, bílé a zelené barvě.

 

„Chytré telefony jsou důležitou součástí lidských životů. Vzájemně lidi propojují a umožňují jim dělit se o své zážitky a komunikovat se světem. Uživatelé tedy vědí, že ze svých zařízení potřebují dostat maximum,“ uvedl YeonJeong Kim, viceprezident a ředitel skupiny pro plánování inovativních produktů v rámci divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics a dodal: „Vzhledem k tomu, že se způsob použití mobilních telefonů neustále vyvíjí, snažíme se je průběžně inovovat, abychom uživatelům mohli přinášet nejlepší možný mobilní zážitek. Nový Galaxy A30s je dalším krokem v rámci naší snahy poskytnout zařízení se špičkovým výkonem vybavené nejdůležitějšími funkcemi pro každodenní použití.“

 

Nový Galaxy A30s se odlišuje nápadnými novými vzory včetně jedinečného geometrického vzoru a futuristického holografického efektu na zadním krytu. Elegantní Galaxy A30s nabízí stylový vzhled v nových barevných odstínech: Prism Crush Black, Prism Crush White a Prism Crush Green.

 

Ve spojení s baterií o kapacitě 4 000 mAh, rychlým nabíjením a funkcí Game Booster s podporou umělé inteligence nabízí Galaxy A30s nejlepší herní zážitek na cestách, a to bez obav z vybití telefonu.

 

Galaxy A30s

Galaxy A30s se dodává se třemi zadními fotoaparáty: vylepšeným 25Mpx hlavním fotoaparátem, 8Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem a novým 5Mpx fotoaparátem s detekcí hloubky obrazu. Díky funkci Live Focus, kterou je vybaven 5Mpx fotoaparát s detekcí hloubky obrazu, můžete nyní v Galaxy A30s používat efekty bokeh v profesionální kvalitě a rychle a bez námahy vytvářet dynamičtější portréty, což vám umožní zachytit momentální náladu, kterou prožíváte. Inteligentní fotografické nástroje včetně inteligentní detekce chyb a optimalizace scény umožňují snadné a pohodlné pořizování dokonalých snímků.

 

Pro snadnější a intuitivnější způsob zabezpečení obsahu je nyní Galaxy A30s opatřen i čtečkou otisků prstů, která nijak neruší vzhled přístroje, protože je zabudována přímo do obrazovky.

Nejpopulárnější

To Top