Foto

Setkání fotografů v Praze na Chodově

Už 31. setkání fotografů proběhlo 16. listopadu 2019 v Praze na Chodově. Díky pozvání od Sony jsme se mohla zúčastnit i naše redakce.

Setkání fotografů mělo bohatý program přednášek našich předních fotografů a placených workshopů, například Roberta Vana, Františka Konopy, Pavla a Andreje Macenauera, Jana Dobrovodského, Kamila Vargy, Marie Stolařové, Jana Nováka, ambasadora Sony Jana Tichého, Michala Tvrdíka, Moniky Kleinové, Pavla Bokra, za Canon Pavla Šerého nebo Martina Kamína, který také pořádá fotografické expedice.

Setkání fotografů doprovázela výstava fototechniky, fotografické literatury apod. Například vystavující na za Sony sdělili: „Zúčastňujeme se každého ročníku, pro nás je to už čtvrtý. Je to dobrá firemní propagace, potkáváme nové zákazníky, navíc máme skvělý prostor pro přednášky a představení novinek.“ Jan Tichý, ambasador Sony sdělil: „Znamená to pro mě setkání fajn lidí a jsem rád, že tato tradice pokračuje. Je tady i směska kamarádů, se kterými se potkáváme na pravidelných workshopech, takže i zkušenosti můžeme sdílet i zde. Navíc je to jen kousek od sídla Sony, takže sem v podstatě jen přeběhneme ulici.“

Nejpopulárnější

To Top