Mobil

Samsung spouští prodej svých nejnovějších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

Fanoušci populárního smartphonu s perem již nemusí na nic čekat. Od dnešního dne, pátku 23. srpna, si totiž mohou koupit nejnovější vlajkové lodi řady Galaxy Note – smartphony Note10+ a Note10 – ve volném prodeji i u mobilních operátorů. Nová řada Galaxy Note10 se inspiruje generací, u níž se stírá hranice mezi prací a volným časem, a dává uživatelům svobodu pracovat tak, jak chtějí, a kdykoli a kdekoli dát průchod své kreativitě. Řada Galaxy Note již mnoho let pomáhá milionům věrných uživatelů po celém světě věnovat se oblíbeným činnostem a dosahovat svých cílů. Samsung prostřednictvím Galaxy Note10 umožňuje uživatelům více se věnovat tomu, co mají rádi.

 

„Zájem Čechů o největší verzi Galaxy Note10+ v rámci předobjednávek nás upřímně překvapil. Po sérii Galaxy S10 a Galaxy A50 tak jde o další zařízení, které tento rok zaznamenává rekordní poptávku. Zároveň se však chceme omluvit všem zákazníkům, kterým nedokážeme zaručit včasnější dodávku jejich zařízení s 512GB pamětí. Ta jim budou postupně doručována od 20. září,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Obrovský zájem zaznamenaly i 256GB verze a menší model Note10, který je vstupní branou do světa Galaxy Note, za což zákazníkům děkujeme.“

 

Uživatelé Galaxy Note si cení síly sofistikovaného designu – nejen kvůli vzhledu svého zařízení a dojmu, kterým působí, ale také kvůli uživatelské zkušenosti, kterou nabízí. Každý prvek Galaxy Note10 je navržen tak, aby byl elegantní, štíhlý a co nejméně rušivý, a aby se tak uživatelé mohli plně soustředit na své nápady, projekty a samotný obsah, který je pro ně nejdůležitější.

 

Přístroj Galaxy Note je poprvé nabízen ve dvou velikostech, takže se zákazníci mohou rozhodnout pro verzi, která jim vyhovuje lépe. Modely Galaxy Note10 otevírají svět zařízení Note také uživatelům, kteří požadují funkce pera S Pen a které osloví špičkové nástroje pro pracovní využití v přístroji kompaktních rozměrů, neboť dosud nejkompaktnější Note nabízí 6,3palcový dynamický AMOLED displej. Telefon Galaxy Note10+ je oproti tomu vybaven 6,8palcovým dynamickým AMOLED displejem, což je doposud největší displej, jaký řada Note nabídla, telefon se nicméně stále snadno drží v rukou i používá.

 

Displeje telefonů Galaxy Note10 patří k tomu nejlepšímu, co Samsung nabízí. Od fyzické konstrukce až po použité technologie je displej navržen tak, aby uživatelům umožnil ještě více se ponořit do svých oblíbených televizních seriálů, filmů i her.

Nejpopulárnější

To Top