Mobil

Samsung představuje nový stylový a všestranný tablet Galaxy Tab S5e

Společnost Samsung Electronics dnes představila Galaxy Tab S5e – tenčí, lehčí a propracovaný tablet s inteligentními funkcemi, díky kterému budete neustále připojeni. Galaxy Tab S5e je vybaven 10,5palcovým displejem bez tlačítka, má velkou kapacitu baterie a byl precizně vyvinut pro bohaté a podmanivé zážitky, abyste si strhující obsah mohli vychutnávat bez kompromisů. Galaxy Tab S5e bude v České republice dostupný od poloviny dubny ve všech třech barvách (černá, zlatá, stříbrná). Doporučená maloobchodní cena bude 10 999 Kč za WiFi verzi a 12 499 Kč za LTE verzi.

„Tab S5e je špičkovým tabletem se štíhlým provedením a skvělými funkcemi, který nabízíme za novou konkurenční cenu,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Je určen uživatelům, kteří u tabletu hledají inteligentní funkce, díky kterým budou neustále připojeni a zvládnou toho udělat víc, a zároveň také krásný velký displej pro bohaté a špičkové zážitky při zábavě. To vše Tab S5e nabízí.“

Propracovaný design

Díky krásnému a svěžímu provedení je Tab S5e příkladem praktičnosti a stylu. Štíhlé kovové tělo tabletu je tenké jen neuvěřitelných 5,5 mm a váží pouhých 400 g, díky čemuž je Tab S5e extrémně snadno přenositelný, odolný a je navržen tak, aby hladce vplul do vašeho každodenního života. Tablet se nabízí v široké škále svěžích a moderních jednobarevných provedeních včetně stříbrné, černé a zlaté, a vy si tak můžete vybrat barvu, která nejlépe odráží váš styl.

Tab S5e je vybaven baterií s prodlouženou výdrží až na 14,5 hodin[1], a je tak optimálně připraven na dlouhotrvající výkon. Vy tak máte volnost a můžete surfovat po internetu, streamovat nebo hrát déle. O bezpečnost se mimo jiné postará čtečka otisku prstu v bočním tlačítku.

Integrovaná inteligence

Tab S5e vám umožňuje mít propojený svět, v němž žijete, pod plnou kontrolou. Je to první tablet značky Samsung, který je vybaven novým inteligentním asistentem Bixby 2.0[2] a díky tomu nabízí chytřejší a pohodlnější způsob interakce s přístrojem. Zároveň může sloužit jako ideální centrum pro ovládání vašich dalších domácích spotřebičů.[3] Zapněte si svůj televizor a zároveň osvětlení pomocí funkce Quick Command, která vám umožňuje několik kroků sloučit do jednoho příkazu. Díky tomu bude hlasové ovládání vašeho domácího prostředí ještě rychlejší, snazší a lépe přizpůsobené vašim potřebám.

Když potřebujete být při práci skutečně produktivní, lze k tabletu přes dokovací stanici Samsung DeX připojit klávesnici (v prodeji samostatně) a pracovat s tabletem podobně jako na počítači. Díky funkci pro kontinuitu hovorů a zpráv[4] můžete také přijmout hovor nebo odpovědět na zprávu přímo z tabletu, a to i v případě, že telefon nemáte právě v dosahu, nebo je připojen v jiné síti Wi-Fi, a to při použití Samsung Account na obou zařízeních.

Větší možnosti zábavy

Ať už sledujete nervy drásající film nebo váš oblíbený televizní seriál, můžete si přehrávaný obsah dokonale a do nejmenšího detailu vychutnat díky plnohodnotnému displeji Super AMOLED od společnosti Samsung, který nabízí poměr obrazovky 16:10 a neruší jej žádná navigační tlačítka. Tablet Tab S5e nabízí 10,5palcový displej typu Edge to Edge se zeštíhleným rámečkem. Obrazovka zabírá 81,8 % těla přístroje, a nabízí tak úchvatný zážitek ze sledování a nově je i celé prostředí v zařízení speciálně optimalizované pro tablety.

Tab S5e nabízí také bohatý zvuk ve špičkové kvalitě, o který se starají čtyři reproduktory Quad podporující technologii stereofonního automatického otočení, která zajistí výraznější a hlasitější zvuk, jenž se přizpůsobí poloze, ve které tablet držíte (na výšku / na šířku). Tab S5e také podporuje standard Dolby Atmos od společnosti AKG, který zajišťuje dokonalý, profesionálně vyvážený zvuk v 3D.


[1] Životnost baterie se může lišit podle způsobu použití a nastavení. Na základě laboratorních testů.

[2] Služba Bixby Voice je v současné době poskytována pouze ve vybraných jazycích.

3 Abyste mohli na tabletu Tab S5e prostřednictvím aplikace SmartThings propojit a ovládat svá zařízení, je třeba nainstalovat SmartThings Hub.

[4] Dostupnost funkce se může v jednotlivých zemích a u jednotlivých mobilních operátorů lišit.

Nejpopulárnější

To Top