Mobil

Samsung představuje novou řadu Galaxy A s vylepšenými zásadními funkcemi

Společnost Samsung Electronics dnes odhalila novou řadu Galaxy A, jejímž prvním zástupcem je nový chytrý telefon Galaxy A50, který už ve střední třídě nabízí zásadní inovace s dopadem na celý segment. Galaxy A50 přichází s vylepšením zásadních funkcí zařízení, nabízí bezrámečkový displej, čtečku otisků prstů v displeji, delší výdrž na baterii a vynikající fotoaparát.

Model A50 má příjemný štíhlý design a hladký zakřivený tvar a je k dispozici ve třech nových charakteristických barvách: černé, bílé a modré. Galaxy A50 bude v České republice dostupný od poloviny března za doporučenou maloobchodní cenu 8 999 Kč. Samsung dnes představil z řady Galaxy A i model Galaxy A30, ten ale na českém trhu dostupný nebude.

Nová řada Galaxy A je navržena s ohledem na to, jak spolu lidé v dnešní době komunikují – sdílejí, pořizují snímky a konzumují obsah v reálném čase. Nabízí různorodá a výkonná zařízení, která dokáží udržet krok s těmito spontánními interakcemi uživatelů.

„Jsme odhodláni zpřístupnit významný pokrok všem a dát jim k dispozici lepší zážitky z používání mobilního telefonu. Inovace začínají už u modernizované řady Galaxy A,“ řekl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Lidé mění způsob, jakým spolu komunikují, a jejich chytré telefony s nimi musí být v tomto ohledu schopné udržet krok. Naše nová řada Galaxy A nabízí vylepšení zásadních funkcí, které tyto interakce probíhající v reálném čase umožňují, a nové modely nabízejí různé možnosti, jak vyjít vstříc stále se měnícím potřebám uživatelů.“

Díky řadě Galaxy A mohou spotřebitelé bez problémů využívat ekosystém Galaxy včetně klíčových služeb, jako jsou Samsung Health, Samsung Pay, Bixby a další[1].

Prvními zástupci modernizované řady Galaxy A jsou dva nově představené modely.

Galaxy A50

Galaxy A50 vás udrží ve spojení se světem, v němž žijete, a nabízí špičkové funkce fotoaparátu, baterii s dlouhou životností, rychlé nabíjení a displej Infinity-U.

Galaxy A50 vám díky fotoaparátu se třemi objektivy, který byl navržen, aby přesně kopíroval fungování lidského zraku, umožní zachytit a sdílet fotografie revolučním způsobem.

  • Ultraširokoúhlý objektiv vám umožní zachytit svět bez omezení. Ve spolupráci s funkcí „inteligentního přepínání“ nyní fotoaparát dokáže rozpoznat a doporučit, kdy je vhodné použít režim Wide Shot.
  • Hlavní kamera s rozlišením 25 Mpx pořizuje živé snímky za jasného denního světla. Ve tmě pak umožňuje inovativní objektiv pořídit jasné snímky tak, že je schopen zachytit více světla a omezit šum. V kombinaci s objektivem Depth nabízí fotoaparát funkci Live Focus, která vám dává možnost přesně si zvolit, co chcete zdůraznit.
  • Fotoaparát s podporou umělé inteligence vám díky funkcím Scene Optimizer, která dokáže rozpoznat a optimalizovat 20 scén, a Flaw Detection, která se postará o pořízení dokonalého portrétu, pomůže zachytit ten nejlepší záběr. Funkce Bixby Vision využívá fotoaparát ve spojení s umělou inteligencí, aby vám pomohla nakupovat na internetu, překládat texty a vyhledávat potřebné informace.
  • Svůj autoportrét zachycený fotoaparátem určeným k pořizování selfíček můžete vylepšit pomocí funkce Selfie Focus, která dokáže jemně rozostřit detaily pozadí.

Model A50 je vybavený čtečkou otisků prstů v displeji a poskytuje tak možnost intuitivního odemykání bez nutnosti změnit způsob držení přístroje.

Galaxy A30

Telefon Galaxy A30 je určen lidem, kteří jsou neustále v pohybu, a je vybaven výkonnou baterií o kapacitě 4 000 mAh s možností rychlého nabíjení.

Bezrámečkový displej Super AMOLED Infinity-U s úhlopříčkou 6,4 palce nabízí podmanivý zážitek, je ideální pro hraní her, sledování videí, provádění více činností současně i prohlížení internetu – umožní vám žít váš život na cestách, aniž byste přišli o kterýkoli zajímavý okamžik.

Telefon A30 je vybaven pokročilými fotografickými funkcemi, jako je dvojitý fotoaparát, včetně ultraširokoúhlého objektivu. Jednoduché zabezpečení přístroje zajišťují funkce zadního odemykání pomocí otisků prstů (Rear Fingerprint) a intuitivního odemykání rozpoznáním obličeje (Face Unlock).


[1] Dostupnost funkcí a služeb se liší podle regionů a modelů.

Nejpopulárnější

To Top